Lounská házená v sobotu slaví šedesátiny

Lucie Steklá 2019-09-19 08:09:22

Na domácí palubovce se představí také odchovanci Lokomotivy Trkovský a Holubec, kteří hrají extraligu v Lovosicích.

Louny (lus) Lounská házená tento víkend oslaví 60. výročí vzniku, a to ve velkém stylu! Přichystán je celodenní sportovní program.

Ten začne turnajem nejmenších nadějí. Následovat bude vstup domácích házenkářů do nové sezony v druhé lize, kteří na své palubovce přivítají atraktivního soupeře z Plzně. „Pojďme zaplnit sportovní halu již v tomto předzápasu a vytvořit tak Lokomotivě neopakovatelnou atmosféru. Můžete se těšit na několik novinek včetně speciální palubovky,“ zvou házenkáři.

Sobotní program čeká vrchol v podobě zápasu 3. kola STRABAG Rail extraligy, který v Lounech odehrají v roli „domácích“ Lovci z HK FCC Lovosice proti borcům Handball Brno. Atraktivitě zápasu jistě přidá přítomnost dvou lounských odchovanců a mládežnických reprezentačních nadějí Jardy Trkovského a Karla „Kódla“ Holubce. „Věříme, že si speciální den se špičkovou házenou rozhodně nenecháte ujít a společně za-plníme sportovní halu, jako v dobách největší slávy. Extraliga není k vidění v Lounech každý den, tak přijďte!“ dodávají lounští házenkáři.

A jak se na utkání na důvěrné známé palubovce lounští odchovanci těší? „Zahrát si v Lounech extraligu byl můj sen už od mala. Bude to sice v dresu Lovosic, ale Louny jsou pro mě domovem. Doufám, že přijde co nejvíce lidí a vytvoří ohromující atmosféru, kterou jsem chtěl v hale, kde jsem byl vychován, zažít. Určitě se budu chtít porvat o vítězství a doufám, že na nás s Jardou Trkovským budou chtít navázat další generace mladých talentovaných kluků, co v Lounech rostou,“ řekl Karel Holubec. A souhlasí s ním i jeho spoluhráč Jaroslav Trkovský: „Pro mě je to velká událost, na kterou se ohromě těším. I pro mě je takovým snem si zahrát v zaplněné hale, kde jsem od svých šesti let hrál a vyrůstal. Doufám, že dorazí hodně diváků a podaří se naplnit lounskou halu. Vyhrát určitě chceme a oba máme ještě větší motivaci v podobě hraní v naši domovské hale. Jsem rád, že mám takovou možnost a beru to i takovou možnost, ukázat lounským fanouškům, jak se hraje házená na nejvyšší úrovni u nás v Čechách.“


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video