Kryrští houbaři pořádají výstavu

Alla Želinská 2019-09-21 07:29:00

Mykologický kroužek Kryry, který sdružuje přes šest desítek milovníků přírody a především hub, pořádá ještě dnes, v sobotu, svoji tradiční velkou podzimní výstavu živých hub.

V pátek 20. září dopoledne se vystavovatelé věnovali hlavně školákům a předškolákům, kteří organizovaně se přišli na výstavu podívat. Děti si spolu s odborníkem Janem Kneiflem prohlédly všechny houby, také je poznávaly pomoci kvizu, který si pro ně připravil. Odpoledne pak až do 17 hodin výstavu mohli navštívit zájemci z řad veřejnosti. Výstava v předsálí Kulturního domu v Kryrech je otevřena i dnes, v sobotu 21. září od 9 do 16 hodin - jste všichni vítáni!

Je vystaveno celkem 155 druhů hub, k vidění je také doprovodná výstava pivních etiket. Více v tištěném RP. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video