Dobrovolní hasiči na mistrovství republiky

Lucie Steklá 2019-09-25 14:41:00

Obora (lus) Během posledního srpnového víkendu se na Městském stadionu v Ústí nad Labem konalo 66. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a SDH.

 Okres Louny a Ústecký kraj tam zatupoval tým sboru dobrovolných hasičů Obora, který si účast vybojoval postupem z okresního a vítězstvím v krajském kole. Muži SDH Obora se celkově umístili na 14. místě ze sedmnácti družstev. Nejlepšího umístění muži dosáhli osmým místem v požárním útoku. Za zmínku stojí čas 25,66 z prvního pokusu na levém terči, který by vyhrál tuto disciplínu. Celkově ze dvou pokusů oborští hasiči dosáhli času 27,20. Ve štafetě mužů se umístili na 22. a 29. příčce, v běhu jednotlivců na sto metrů překážek, v němž startovalo 146 dobrovolných hasičů, se nejlépe z oborských umístil Jiří Morávek (62.) s časem 18,30 vt. Mistry republiky se stali dobrovoláci z Mistřína v Jihomoravském kraji.

Na snímku (zleva nahoře): Zaspal Martin (SDH Obora), Borl Lukáš (SDH Cítoliby), Morávek Jiří (SDH Obora), Mrvík Jakub, Renč Filip, Vrba Daniel (všichni SDH Cítoliby), dole zleva: Lang Karel, Řezníček Jan (oba SDH Obora). 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video