Jiří Hess obhájil 1. místo ve Svatováclavském nočním běhu

Alla Želinská 2019-10-01 13:10:00

V předvečer státního svátku sv. Václava – Dne české státnosti odstartoval na žateckém stadionu Mládí 3. ročník Svatováclavského běhu. Také letos se ho zúčastnili i Podbořanští.

Jen tak pro radost si navzdory nepřízni počasí přišly zaběhat desítky místních i přespolních sportovců. Právě kvůli dešti ale letos chyběli koně se svatým Václavem, na okruh ulicemi Žatce a kolem Flóry se tak běžci museli vydat bez doprovodu světce, jenž se stal patronem běhu.

Také letos se akce zúčastnili i Podbořanští. Jiří Hess ve své kategorii Papučáci – muži navíc obhájil vítězství z minulého roku na běžecké trati 5295 m časem 20:43! V kategorii žen se neztratily Petra Molnárová a Zdenka Hlavánová za skupinu Rozběháme Podbořany, které shodně uběhly 5 km časem 31:49 a rozdělily si 7. místo.

Nejkratší trať byla na 60 metrů pro nejmenší děti, senioři, kteří se zapojili letos poprvé, uběhli jeden okruh na 250 metrů. Nejdelší běh hlavních kategorií dospělých měl 15 886 metrů. Povinnou výbavou pro dorostence a dospělé byla čelovka, jelikož ze stadionu vybíhali do ulic Žatce až na ,,tankovku“ v osm hodin večer.

Kompletní výsledky zde: Výsledky běhu

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video