U Lubence platí úplná uzavírka, řidiči musejí objíždět

Alla Želinská 2019-10-10 09:45:00

Cestující, kteří jezdí autobusem na lince Žatec - Podbořany - Ležky, musejí v okolí Drahonic a Lubence počítat s výlukou. Rovněž pro řidiče se u Lubence uzavřela silnice II/226 ve směru na Vroutek a Podbořany.

Z důvodu úplné uzavírky silnice II/226 v úseku Drahonice – Lubenec dochází od 7. října k dlouhodobé výluce autobusové dopravy na lince 745 Žatec – Podbořany – Ležky. Silnice bude zavřena do poloviny prosince.

„Spoje v dopraní špičce pracovních dní jedoucí ze Žatce a Podbořan do Lubence jsou ukončeny v zastávce Drahonice. V úseku Drahonice – Lubenec – Ležky a zpět je provozována výluková linka X 745, která v Drahonicích navazuje na autobusy linky 745 od Žatce (časy na přestup se mohou během dne lišit). Spoje linky 745 v dopoledních hodinách pracovních dní a o víkendech jsou provozovány v celé trase. V úseku Drahonice – Lubenec – Ležky jsou časy odjezdů ze zastávek s ohledem na délku objízdné trasy posunuty,“ informuje DÚK.

Neprůjezdná je také silnice třetí třídy z Lubence na Libyni. Důvodem uzavírky je pokračující výstavba dálničního obchvatu severně od Lubence, křižovatka obou silnic se přestavuje do podoby mimoúrovňové se dvěma kruhovými objezdy. Nad dálnicí Praha – Karlovy Vary mezi nimi povede most. Oficiální objízdná trasa pro nákladní vozy vede přes Jesenickou křižovatku. Pro osobní auta platí trasa přes Kryry a Černčice (Petrohrad). Může se jet také kratší objížďkou Vroutek, Mukoděly, Přibenice, Ležky.


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video