Citová obhájila titul mistryně republiky, o víkendu ji čeká obhajoba titulu světového

Lucie Steklá 2019-10-10 11:56:20

Adéla Citová, svěřenkyně Jitky Hofmannové, minulý víkend obhájila titul mistryně republiky ve sportovním aerobiku. Tento víkend ji čeká obhajoba další, těžší. V Nizozemsku bude obhajovat titul světové šampionky, což se doposud žádné české aerobičce nepodařilo.

V Praze se uplynulý víkend konalo Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness týmech FISAF. Juniorský fitness klub Louny trenérky Jitky Hofmannové veze z mistrovství dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Vrcholným úspěchem je obhájený titul Mistryně ČR, který do Loun po roce vrací v královské disciplíně dospělých žen Adéla Citová. 

„Letošní MČR bylo krásné, ale i napínavé. Po nepovedeném základním kole jsem do finále pokračovala z druhého místa. Ve finále ale už vše klaplo a podařilo se mi obhájit titul z minulých let," říká Adéla Citová, závodnice, která je momentálně také úřadující Mistryní světa. Adéla Citová společně s Karolínou Jánskou zabodovaly také v kategorii dospělých dvojic, v níž ve finále skončily na stříbrné příčce. „Na Mistrovství České republiky jsme podaly kvalitní výkon,“ říká Karolína Jánská a dodává, „se stříbrnou medailí jsem spokojená, bylo rozhodnuto spravedlivě. Teď se naše pozornost bude ubírat na Mistrovství světa, na které vyrážíme koncem týdne. Do Leidenu se moc těším, už jen proto, že to bude nejspíš můj poslední světový šampionát. Dám do našich sestav všechno!“

Na Mistrovství světa do nizozemského Leidenu právě vyrážejí také lounské juniorky Leontýna Benešová, Naděžda Salačová a Karolína Švecová, které na MČR kralovaly juniorské kategorii trií. Svou sestavou Charlie Angels zabodovaly u poroty i diváků a ve finále vybojovaly zlatou medaili a titul Mistryně ČR. Nálož lounských titulů doplnila v kategorii Masters Andrea Domecká, která přivezla z Prahy 3. místo. 

O další finálová umístění se na vrcholné domácí soutěži postaraly Naďa Salačová, 6. v kategorii Junior Singl ženy, juniorský Aerobic Performance tým na 5. místě se sestavou „Evolution of dance“ a nejmladší závodnice v kategorii ATS 8-10 let, které skončily ve finále na 5. místě.

Před branami finále skončily Nikol Remutová (12. místo), Anita Ahmad (10. místo), Juniorské Duo (7. místo), a týmy kategorie Kadet Performance 9. a 10.místo.

„Všem závodníkům našeho klubu děkuji za vzornou reprezentaci,“ poděkovala svým svěřenkyním za skvělé výsledky trenérka Jitka Hofmannová, „nezastupujeme jen náš klub, ale také město Louny, Ústecký kraj, školy a rodiny, kterým děkujeme za skvělou podporu. Pořádající organizaci Fisaf.cz pak děkuji za precizní organizaci Mistrovství republiky,“ uzavřela před cestou na světovou soutěž lounská trenérka.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video