Citová obhájila titul mistryně republiky, o víkendu ji čeká obhajoba titulu světového

Lucie Steklá 2019-10-10 11:56:20

Adéla Citová, svěřenkyně Jitky Hofmannové, minulý víkend obhájila titul mistryně republiky ve sportovním aerobiku. Tento víkend ji čeká obhajoba další, těžší. V Nizozemsku bude obhajovat titul světové šampionky, což se doposud žádné české aerobičce nepodařilo.

V Praze se uplynulý víkend konalo Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness týmech FISAF. Juniorský fitness klub Louny trenérky Jitky Hofmannové veze z mistrovství dvě zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Vrcholným úspěchem je obhájený titul Mistryně ČR, který do Loun po roce vrací v královské disciplíně dospělých žen Adéla Citová. 

„Letošní MČR bylo krásné, ale i napínavé. Po nepovedeném základním kole jsem do finále pokračovala z druhého místa. Ve finále ale už vše klaplo a podařilo se mi obhájit titul z minulých let," říká Adéla Citová, závodnice, která je momentálně také úřadující Mistryní světa. Adéla Citová společně s Karolínou Jánskou zabodovaly také v kategorii dospělých dvojic, v níž ve finále skončily na stříbrné příčce. „Na Mistrovství České republiky jsme podaly kvalitní výkon,“ říká Karolína Jánská a dodává, „se stříbrnou medailí jsem spokojená, bylo rozhodnuto spravedlivě. Teď se naše pozornost bude ubírat na Mistrovství světa, na které vyrážíme koncem týdne. Do Leidenu se moc těším, už jen proto, že to bude nejspíš můj poslední světový šampionát. Dám do našich sestav všechno!“

Na Mistrovství světa do nizozemského Leidenu právě vyrážejí také lounské juniorky Leontýna Benešová, Naděžda Salačová a Karolína Švecová, které na MČR kralovaly juniorské kategorii trií. Svou sestavou Charlie Angels zabodovaly u poroty i diváků a ve finále vybojovaly zlatou medaili a titul Mistryně ČR. Nálož lounských titulů doplnila v kategorii Masters Andrea Domecká, která přivezla z Prahy 3. místo. 

O další finálová umístění se na vrcholné domácí soutěži postaraly Naďa Salačová, 6. v kategorii Junior Singl ženy, juniorský Aerobic Performance tým na 5. místě se sestavou „Evolution of dance“ a nejmladší závodnice v kategorii ATS 8-10 let, které skončily ve finále na 5. místě.

Před branami finále skončily Nikol Remutová (12. místo), Anita Ahmad (10. místo), Juniorské Duo (7. místo), a týmy kategorie Kadet Performance 9. a 10.místo.

„Všem závodníkům našeho klubu děkuji za vzornou reprezentaci,“ poděkovala svým svěřenkyním za skvělé výsledky trenérka Jitka Hofmannová, „nezastupujeme jen náš klub, ale také město Louny, Ústecký kraj, školy a rodiny, kterým děkujeme za skvělou podporu. Pořádající organizaci Fisaf.cz pak děkuji za precizní organizaci Mistrovství republiky,“ uzavřela před cestou na světovou soutěž lounská trenérka.


Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.

Vzpomínky

Milánek Pihrt

Odešel jsi náhle, nikdo to nečekal, krutý osud nám Tě vzal, smutný domov a cestu na hřbitov zanechal. Dne 13. října tomu bylo 13 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 7 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Anton Kuzma

Dne 17. 10. 2019 uplyne 10 let, co navždy odešel pan Anton KUZMA ze Žatce. Stále vzpomínají synové Miroslav a Antonín s rodinami, dcery Dagmar, Libuše a Jaroslava s rodinami.