V meziokresní soutěži se fotbalistům daří

Lucie Steklá 2019-10-15 11:04:00

Fotbalisté ročníků 2009 a 2008 sehráli první kolo meziokresní fotbalové soutěže. Na trávníku v Ervěnicích se zástupci týmů západní skupiny z okresů Louny, Most, Chomutov a Teplice sešli, aby odehráli turnaj systémem každý s každým.

Ročník 2008, kategorie U12, který zastupovali fotbalisté klubů Louny, Dobroměřice, Postoloprty, Krásný Dvůr, Kryry, Černčice a Podbořany v prvním kole skončili na druhém místě. OFS Louny remizoval s ODS Chomutov 4:4, zvítězil nad OFS Most 9:0 a nad OFS Teplice 4:3. Kluci získali sedm bodů se skore 17 vstřelených a sedm obdržených branek. A právě díky skore bylo umístění na druhém místě, neboť zástupci Chomutovského okresu také dvě utkání vyhráli a jedno remizovali (právě s Louny), ale vstřelili o dvě branky více, tím se umístili na první příčce tabulky. Třetí místo patří OF Teplice, čtvrté OFS Most. O rok mladší fotbalisté, ročník 2009, kategorie U11, vybojovala na turnaji v Ervěnicích první místo za jednu remízu a dvě výhry. Mladší fotbalisté okresu Luny (z týmů Loun, Dobroměřice, Žatec, Černčice) remizovali, stejně jako starší, s Chomutovem 1:1, porazili 5:1 OFS Teplice, zvítězili také nad OFS Most 3:0. A stejně jako u kategorie U12, i v této získali fotbalisté okresů Louny a Chomutov stejný počet bodů, za dvě výhry a jednu – vzájemnou – remízu. Díky lepšímu skore, 9:2, první místo obsadili hráči okresu Louny, kteří dali o dvě branky více, než fotbalisté okresu Chomutov. Třetí skončil OFS Teplice, čtvrtý Most. Meziokresní fotbalová soutěž pokračuje dalším kolem v polovině října.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video