V meziokresní soutěži se fotbalistům daří

Lucie Steklá 2019-10-15 11:04:00

Fotbalisté ročníků 2009 a 2008 sehráli první kolo meziokresní fotbalové soutěže. Na trávníku v Ervěnicích se zástupci týmů západní skupiny z okresů Louny, Most, Chomutov a Teplice sešli, aby odehráli turnaj systémem každý s každým.

Ročník 2008, kategorie U12, který zastupovali fotbalisté klubů Louny, Dobroměřice, Postoloprty, Krásný Dvůr, Kryry, Černčice a Podbořany v prvním kole skončili na druhém místě. OFS Louny remizoval s ODS Chomutov 4:4, zvítězil nad OFS Most 9:0 a nad OFS Teplice 4:3. Kluci získali sedm bodů se skore 17 vstřelených a sedm obdržených branek. A právě díky skore bylo umístění na druhém místě, neboť zástupci Chomutovského okresu také dvě utkání vyhráli a jedno remizovali (právě s Louny), ale vstřelili o dvě branky více, tím se umístili na první příčce tabulky. Třetí místo patří OF Teplice, čtvrté OFS Most. O rok mladší fotbalisté, ročník 2009, kategorie U11, vybojovala na turnaji v Ervěnicích první místo za jednu remízu a dvě výhry. Mladší fotbalisté okresu Luny (z týmů Loun, Dobroměřice, Žatec, Černčice) remizovali, stejně jako starší, s Chomutovem 1:1, porazili 5:1 OFS Teplice, zvítězili také nad OFS Most 3:0. A stejně jako u kategorie U12, i v této získali fotbalisté okresů Louny a Chomutov stejný počet bodů, za dvě výhry a jednu – vzájemnou – remízu. Díky lepšímu skore, 9:2, první místo obsadili hráči okresu Louny, kteří dali o dvě branky více, než fotbalisté okresu Chomutov. Třetí skončil OFS Teplice, čtvrtý Most. Meziokresní fotbalová soutěž pokračuje dalším kolem v polovině října.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video