V meziokresní soutěži se fotbalistům daří

Lucie Steklá 2019-10-15 11:04:00

Fotbalisté ročníků 2009 a 2008 sehráli první kolo meziokresní fotbalové soutěže. Na trávníku v Ervěnicích se zástupci týmů západní skupiny z okresů Louny, Most, Chomutov a Teplice sešli, aby odehráli turnaj systémem každý s každým.

Ročník 2008, kategorie U12, který zastupovali fotbalisté klubů Louny, Dobroměřice, Postoloprty, Krásný Dvůr, Kryry, Černčice a Podbořany v prvním kole skončili na druhém místě. OFS Louny remizoval s ODS Chomutov 4:4, zvítězil nad OFS Most 9:0 a nad OFS Teplice 4:3. Kluci získali sedm bodů se skore 17 vstřelených a sedm obdržených branek. A právě díky skore bylo umístění na druhém místě, neboť zástupci Chomutovského okresu také dvě utkání vyhráli a jedno remizovali (právě s Louny), ale vstřelili o dvě branky více, tím se umístili na první příčce tabulky. Třetí místo patří OF Teplice, čtvrté OFS Most. O rok mladší fotbalisté, ročník 2009, kategorie U11, vybojovala na turnaji v Ervěnicích první místo za jednu remízu a dvě výhry. Mladší fotbalisté okresu Luny (z týmů Loun, Dobroměřice, Žatec, Černčice) remizovali, stejně jako starší, s Chomutovem 1:1, porazili 5:1 OFS Teplice, zvítězili také nad OFS Most 3:0. A stejně jako u kategorie U12, i v této získali fotbalisté okresů Louny a Chomutov stejný počet bodů, za dvě výhry a jednu – vzájemnou – remízu. Díky lepšímu skore, 9:2, první místo obsadili hráči okresu Louny, kteří dali o dvě branky více, než fotbalisté okresu Chomutov. Třetí skončil OFS Teplice, čtvrtý Most. Meziokresní fotbalová soutěž pokračuje dalším kolem v polovině října.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video