Sport pro všechny: Cvičí dvakrát týdně

Alla Želinská 2019-10-22 12:23:00

Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi hodin večer se scházejí v tělocvičně 3. ZŠ na nám. 28. října v žateckém Podměstí ženy, aby si zacvičily, protáhly tělo, zrelaxovaly se a posílily problematické partie.

Cvičení pořádá TJ Sever Žatec, asociace Sport pro všechny.

„Cvičení pro dospělé zahrnuje kondiční, zdravotní a rehabilitační prvky, cvičíme při hudbě a na podložkách, kde používáme posilovací gumy, tyčky atd. Součástí bývají také pilates a jóga. Cvičí s námi učitelky, prodavačky, zdravotní sestry, mladé ženy a seniorky, bez omezení věku, stačí chuť k pohybu,“ říká dlouholetá cvičitelka Alena Koutná. S ženami cvičí také její dcera Mirka, která se zaměřuje na celostní tělesné cvičení pilates, nebo další vitální dlouholetá cvičitelka - kolegyně Alžběta Nováková.

Podívejte se na fotogalerii u článku. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video