Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-29 09:10:00

Týdeník Žatecké noviny č. 43 vychází ve středu 30. října ve vašich schránkách a na stáncích!

V posledním říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o nedostatcích zprovozněné ULICE NÁKLADNÍ, debatě o dvou KRUHOVÝCH OBJEZDECH, divadelním festivalu NÁŠ SVĚT, oslavách HALLOWEENU v Tuchořicích, BURZE PRÁCE, tradičním PUTOVÁNÍ aneb Stezce odvahy, SEMINÁŘI ROBOTIKY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ i pátém cyklu projektu AKTIVNÍ PO PĚTAPADESÁTI. Ve velkém rozhovoru jsme tentokrát vyzpovídali předsedu HOUBAŘSKÉHO SPOLKU Žatec Pavla Dombaje.

Sportovní strana nabídne prohru fotbalistů na PENALTY, baráž extraligy v NOHEJBALE, postup žateckého SEVERU do druhého kola ČESKÉHO POHÁRU žákyň, SKVĚLÉ VÝKONY žateckých plavců na Plzeňských sprintech a jasné výhry obou LOKOMOTIV. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na sérii promítání DOKUMENTÁRNÍCH FILMŮ v Galerii Sladovna.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video