Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-10-29 09:10:00

Týdeník Žatecké noviny č. 43 vychází ve středu 30. října ve vašich schránkách a na stáncích!

V posledním říjnovém vydání Žateckých novin se dočtete o nedostatcích zprovozněné ULICE NÁKLADNÍ, debatě o dvou KRUHOVÝCH OBJEZDECH, divadelním festivalu NÁŠ SVĚT, oslavách HALLOWEENU v Tuchořicích, BURZE PRÁCE, tradičním PUTOVÁNÍ aneb Stezce odvahy, SEMINÁŘI ROBOTIKY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ i pátém cyklu projektu AKTIVNÍ PO PĚTAPADESÁTI. Ve velkém rozhovoru jsme tentokrát vyzpovídali předsedu HOUBAŘSKÉHO SPOLKU Žatec Pavla Dombaje.

Sportovní strana nabídne prohru fotbalistů na PENALTY, baráž extraligy v NOHEJBALE, postup žateckého SEVERU do druhého kola ČESKÉHO POHÁRU žákyň, SKVĚLÉ VÝKONY žateckých plavců na Plzeňských sprintech a jasné výhry obou LOKOMOTIV. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na sérii promítání DOKUMENTÁRNÍCH FILMŮ v Galerii Sladovna.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video