Gymnazistky a "Prokopačky" na republikovém finále přespolního běhu

Lucie Steklá 2019-10-31 06:51:00

Na republikové finále AŠSK ČR v přespolním běhu, kam postoupily z prvého místa krajského kola, zavítaly ve čtvrtek 17. října dívky Gymnázia V. Hlavatého v Lounech a také mladší žákyně Základní školy Prokopa Holého Louny.  Do soutěže se přihlásilo 95 družstev, celkem tedy 570 běžkyň a běžců ze všech krajů ČR.

Louny (ms, lus)  Finálový závod přespolního běhu probíhal v Malšově Lhotě u Hradce Králové, v rekreačním středisku Sříbrný rybník za pěkného slunečného počasí.

"Gymnazistky Zuzana Porubčanová, Natálie Buchcarová, Barbora Parmová, Anna Hvězdová a Tereza Sajdlová prokázaly velkou bojovnost a v konkurenci třinácti dalších škol se neztratily. Přestože nastoupily v oslabení, závodu se nemohla zúčastnit velká posila družstva Petra Helebrantová, získaly moc pěkné 8. místo. V kategorii jednotlivců slavila triumf Zuzka Porubčanová, která doběhla jako 2. nejlepší závodnice a domů se vracela se stříbrnou medailí. Děvčatům náleží za-sloužené poděkování,” shrnula úspěch profesorka Mirka Ságlová.

Mezi republikovou špičkou plnou vrcholových běžců, lyžařů, triatlonistů a spoustou dalších se rozhodně neztratily ani  sportovkyně z lounské sedmičky a obsadily v kategorii mladších žákyň krásné 11. místo ze čtrnácti startujících družstev. Závodníky přivítala olympionička Květa Pecková při úvodním ceremoniálu, těm nejúspěšnějším ceny předával herec Jan Čenský. „Celý den závodníky provázelo pěkné počasí, které sportovní akci jistě zpříjemnilo. Všem závodníkům blahopřejeme k výborným výsledkům a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy!“ řekla učitelka Ladislava Duženková.

Výsledky jednotlivců v kategorii III. (mladší žákyně): 10. místo – Hezinová Daniela, 31. místo – Lošťáková Sára, 62. místo – Slavíková Viktorie, 66. místo – Dundrová Natálie, 67. místo – Petruková Eliška, 73. místo – Belanová Anežka.

Foto: ZŠ Prokopa Holého a Mirka Ságlová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Německá společnost Beinbauer Automotive CZ s.r.o., (VGP Park Chomutov-Hala A, Spořická 630, 431 01 Spořice) hledá do svého týmu nové posily na pozice CNC OPERÁTOR, SEŘIZOVAČ CNC, ELEKTRONIK (MECHANIK), PRŮMYSLOVÝ MECHANIK, LOGISTIK VE VÝROBĚ. Pro více informací se obraťte na Viktora Rukaberta (viktor.rukabert@beinbauer-group.de)
Kontakt: Viktor Rukabert
E-mail: viktor.rukabert@beinbauer-group.de


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mělce: 75. výročí výsadku

Zahájení, proslov

Přehrát video
Postoloprty: Den prevence

Psí záchranáři

Přehrát video