Halloween oslavili nocováním (+ FOTOGALERIE)

Alla Želinská 2019-11-06 07:15:00

Dvě třídy, 4.B a 6.A základní školy Petra Bezruče v Žatci se v pátek před podzimními prázdninami rozhodly netradičně oslavit blížící se Halloween. Nocováním ve škole!

Čtvrťáčci spolu se svou učitelkou Janou Karasovou a asistentkou Lucií Hablovičovou oslavu zahájili vodním skotačením v plaveckém bazénu, po němž následovalo pouštění lampionu přání. Společně pak se staršími spolužáky absolvovali stezku odvahy, kterou si pro ně připravili v prostorách školy starší studenti. Poté se všichni sešli v tělocvičně, kde za doprovodu hudby proběhla volba nejhezčí masky s předáním cen. Tečku za zdařilým večerem obstarala závěrečná diskotéka, po níž se účastníci přesunuli do svých vyzdobených tříd. Tam se před spaním naposledy posilnili originálními halloweenskými pokrmy, které jim připravili šikovné maminky a tatínkové.

„Protože pohoštění bylo více než dost, mohli jsme následujícího rána obdarovat i děti v místním dětském domově. Velké poděkování patří vedení školy za ochotu a vstřícnost, rodičům za jejich kreativní nápady, žákovi 6.A D. Mangovi za zapůjčení a obsluhu zvukové a světelné aparatury a v neposlední řadě studentům R. Černému, J. Karasovi, L. Kunovi, B. Janoušovi, N. Štrossové, A. Řehulkové a B. Karasové za profesionální provedení stezky odvahy. Akce se velice vydařila a už teď se těšíme na další,“ řekla třídní učitelka 6.A Radka Klasnová, jejíž třída (i s pomocí asistenta Ivana Krumla) toto halloweenské nocování absolvovala poprvé, na rozdíl od čtvrťáků, kteří letos přenocovali ve škole potřetí. „Děkuji všem za napečené dobroty a skvělý dort, Lucií Hablovičové za pomoc. Myslím, že se nocování povedlo a děti mají mnoho zážitků,“ shrnula Jana Karasová.

Sice většina účastníků toho moc nenaspali, ale vynahradili si to o prodlouženém víkendu a podzimních prázdninách a do školy šli až ve čtvrtek. 

Komentáře

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Německá společnost Beinbauer Automotive CZ s.r.o., (VGP Park Chomutov-Hala A, Spořická 630, 431 01 Spořice) hledá do svého týmu nové posily na pozice CNC OPERÁTOR, SEŘIZOVAČ CNC, ELEKTRONIK (MECHANIK), PRŮMYSLOVÝ MECHANIK, LOGISTIK VE VÝROBĚ. Pro více informací se obraťte na Viktora Rukaberta (viktor.rukabert@beinbauer-group.de)
Kontakt: Viktor Rukabert
E-mail: viktor.rukabert@beinbauer-group.de


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Sázení stromů života nad Mariánskou ulicí v Hlubanech

V sobotu ve 14 hodin na nové aleji všechny účastníky přivítal starosta města Podbořan Radek Reindl.

Přehrát video
Světýlková slavnost 2019 v MŠ U jezu Žatec

Žatecká školka U jezu pozvala v úterý 5. listopadu všechny děti a rodiče na tradiční Světýlkovou slavnost. Dýně byly jedna krásnější než druhá, občerstvení parádní, nálada strašidelně skvělá...

Přehrát video