Halloween oslavili nocováním (+ FOTOGALERIE)

Alla Želinská 2019-11-06 07:15:00

Dvě třídy, 4.B a 6.A základní školy Petra Bezruče v Žatci se v pátek před podzimními prázdninami rozhodly netradičně oslavit blížící se Halloween. Nocováním ve škole!

Čtvrťáčci spolu se svou učitelkou Janou Karasovou a asistentkou Lucií Hablovičovou oslavu zahájili vodním skotačením v plaveckém bazénu, po němž následovalo pouštění lampionu přání. Společně pak se staršími spolužáky absolvovali stezku odvahy, kterou si pro ně připravili v prostorách školy starší studenti. Poté se všichni sešli v tělocvičně, kde za doprovodu hudby proběhla volba nejhezčí masky s předáním cen. Tečku za zdařilým večerem obstarala závěrečná diskotéka, po níž se účastníci přesunuli do svých vyzdobených tříd. Tam se před spaním naposledy posilnili originálními halloweenskými pokrmy, které jim připravili šikovné maminky a tatínkové.

„Protože pohoštění bylo více než dost, mohli jsme následujícího rána obdarovat i děti v místním dětském domově. Velké poděkování patří vedení školy za ochotu a vstřícnost, rodičům za jejich kreativní nápady, žákovi 6.A D. Mangovi za zapůjčení a obsluhu zvukové a světelné aparatury a v neposlední řadě studentům R. Černému, J. Karasovi, L. Kunovi, B. Janoušovi, N. Štrossové, A. Řehulkové a B. Karasové za profesionální provedení stezky odvahy. Akce se velice vydařila a už teď se těšíme na další,“ řekla třídní učitelka 6.A Radka Klasnová, jejíž třída (i s pomocí asistenta Ivana Krumla) toto halloweenské nocování absolvovala poprvé, na rozdíl od čtvrťáků, kteří letos přenocovali ve škole potřetí. „Děkuji všem za napečené dobroty a skvělý dort, Lucií Hablovičové za pomoc. Myslím, že se nocování povedlo a děti mají mnoho zážitků,“ shrnula Jana Karasová.

Sice většina účastníků toho moc nenaspali, ale vynahradili si to o prodlouženém víkendu a podzimních prázdninách a do školy šli až ve čtvrtek. 

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video