Dlabali dýně o sto šest (možná dokonce o sto sedm)!

Hedvika Mašková 2019-11-06 15:00:00

Žáci prvního stupně základní školy dorazili ve čtvrtek 31. října, kdy svět slaví strašidelný svátek Halloween, do školy v maskách a přinesli si vlastní halloweenské občerstvení. Poté se vydali na obecní úřad, kde je přivítala zdejší kulturní referentka Šárka Holánová. Ta si pro ně připravila povídání o anglosaském svátku i svátku zesnulých, který si v našich končinách spíše připomínáme. Následovalo vybarvování halloweenských omalovánek, ale děti byly samozřejmě nejvíce natěšené na každoroční dlabání dýní. Ty letos žákům věnoval pan Pospíchal ze Selibic. Po návratu do školy se za žáky přišly podívat dětičky z místní mateřské školky. Společně se bavili při tanci nebo sledování filmů s čarodějnickou tematikou.

Žáci prvního stupně základní školy dorazili ve čtvrtek 31. října, kdy svět slaví strašidelný svátek Halloween, do školy v maskách a přinesli si vlastní halloweenské občerstvení. Poté se vydali na obecní úřad, kde je přivítala zdejší kulturní referentka Šárka Holánová. Ta si pro ně připravila povídání o anglosaském svátku i svátku zesnulých, který si v našich končinách spíše připomínáme. Následovalo vybarvování halloweenských omalovánek, ale děti byly samozřejmě nejvíce natěšené na každoroční dlabání dýní. Ty letos žákům věnoval pan Pospíchal ze Selibic.

Po návratu do školy se za žáky přišly podívat dětičky z místní mateřské školky. Společně se bavili při tanci nebo sledování filmů s čarodějnickou tematikou.


Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video