Festival smíchu v Postoloprtech nabídne tři představení od pátku do neděle, pondělní je zrušeno!

Lucie Steklá 2019-11-07 15:43:28

Festival smíchu v Postoloprtech měl trvat od pátku 8. do pondělí 11. listopadu. Z vážných důvodů je ale pondělní představení MHD Louny zrušeno.

 Od 8. do 10. listopadu se budete v postoloprtském divadle popadat za břicha. Chystá se tu totiž již šestý ročník Festivalu smíchu, kterým Klouzáci zavzpomínají na svého kamaráda a herce Martina Kohouta. Do exotických destinacích vás pozvou v pátek 8. listopadu členové Divadla Navenek Kadaň s komedií Lidožraní aneb v nouzi Franta dobrej. Sobota nabídne dílo Madam Colombová zasahuje v podání spolku Mošna Vraňany. Nejstarší řemeslo přiblíží herečky Rádobydivadla Klapý (10. 11.). Nedělní představení bude posledním. Začátky představení jsou v 19.00.

Původně měl festival trvat do pondělí 11. 11. a na divadelních prknech se návštěvníkům představit Malé hravé divadlo Louny s oddechovkou Saturnin. "S lítostí musíme oznámit, že pondělní představení na festivalu smíchu Saturnin od MHD Louny se musí z vážných důvodů zrušit. Pokud máte už zakoupené vstupenky, můžete je vrátit v pokladně Infocentra Postoloprty nebo v pokladně divadla před některým představením na festivalu. Děkujeme za pochopení, Klouzáci," uvedli pořadatelé festivalu. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Německá společnost Beinbauer Automotive CZ s.r.o., (VGP Park Chomutov-Hala A, Spořická 630, 431 01 Spořice) hledá do svého týmu nové posily na pozice CNC OPERÁTOR, SEŘIZOVAČ CNC, ELEKTRONIK (MECHANIK), PRŮMYSLOVÝ MECHANIK, LOGISTIK VE VÝROBĚ. Pro více informací se obraťte na Viktora Rukaberta (viktor.rukabert@beinbauer-group.de)
Kontakt: Viktor Rukabert
E-mail: viktor.rukabert@beinbauer-group.de


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Sázení stromů života nad Mariánskou ulicí v Hlubanech

V sobotu ve 14 hodin na nové aleji všechny účastníky přivítal starosta města Podbořan Radek Reindl.

Přehrát video
Světýlková slavnost 2019 v MŠ U jezu Žatec

Žatecká školka U jezu pozvala v úterý 5. listopadu všechny děti a rodiče na tradiční Světýlkovou slavnost. Dýně byly jedna krásnější než druhá, občerstvení parádní, nálada strašidelně skvělá...

Přehrát video