Festival smíchu v Postoloprtech nabídne tři představení od pátku do neděle, pondělní je zrušeno!

Lucie Steklá 2019-11-07 15:43:28

Festival smíchu v Postoloprtech měl trvat od pátku 8. do pondělí 11. listopadu. Z vážných důvodů je ale pondělní představení MHD Louny zrušeno.

 Od 8. do 10. listopadu se budete v postoloprtském divadle popadat za břicha. Chystá se tu totiž již šestý ročník Festivalu smíchu, kterým Klouzáci zavzpomínají na svého kamaráda a herce Martina Kohouta. Do exotických destinacích vás pozvou v pátek 8. listopadu členové Divadla Navenek Kadaň s komedií Lidožraní aneb v nouzi Franta dobrej. Sobota nabídne dílo Madam Colombová zasahuje v podání spolku Mošna Vraňany. Nejstarší řemeslo přiblíží herečky Rádobydivadla Klapý (10. 11.). Nedělní představení bude posledním. Začátky představení jsou v 19.00.

Původně měl festival trvat do pondělí 11. 11. a na divadelních prknech se návštěvníkům představit Malé hravé divadlo Louny s oddechovkou Saturnin. "S lítostí musíme oznámit, že pondělní představení na festivalu smíchu Saturnin od MHD Louny se musí z vážných důvodů zrušit. Pokud máte už zakoupené vstupenky, můžete je vrátit v pokladně Infocentra Postoloprty nebo v pokladně divadla před některým představením na festivalu. Děkujeme za pochopení, Klouzáci," uvedli pořadatelé festivalu. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video