Festival smíchu v Postoloprtech nabídne tři představení od pátku do neděle, pondělní je zrušeno!

Lucie Steklá 2019-11-07 15:43:28

Festival smíchu v Postoloprtech měl trvat od pátku 8. do pondělí 11. listopadu. Z vážných důvodů je ale pondělní představení MHD Louny zrušeno.

 Od 8. do 10. listopadu se budete v postoloprtském divadle popadat za břicha. Chystá se tu totiž již šestý ročník Festivalu smíchu, kterým Klouzáci zavzpomínají na svého kamaráda a herce Martina Kohouta. Do exotických destinacích vás pozvou v pátek 8. listopadu členové Divadla Navenek Kadaň s komedií Lidožraní aneb v nouzi Franta dobrej. Sobota nabídne dílo Madam Colombová zasahuje v podání spolku Mošna Vraňany. Nejstarší řemeslo přiblíží herečky Rádobydivadla Klapý (10. 11.). Nedělní představení bude posledním. Začátky představení jsou v 19.00.

Původně měl festival trvat do pondělí 11. 11. a na divadelních prknech se návštěvníkům představit Malé hravé divadlo Louny s oddechovkou Saturnin. "S lítostí musíme oznámit, že pondělní představení na festivalu smíchu Saturnin od MHD Louny se musí z vážných důvodů zrušit. Pokud máte už zakoupené vstupenky, můžete je vrátit v pokladně Infocentra Postoloprty nebo v pokladně divadla před některým představením na festivalu. Děkujeme za pochopení, Klouzáci," uvedli pořadatelé festivalu. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video