Každý potlesk je pro ně odměnou

Jarka Cibulková 2019-11-12 12:20:12

Louny (caj) Lounské Vrchlického divadlo hostilo minulý čtvrtek již posedmnácté festival malých divadelních forem Náš svět. 

Jeho ranní návštěvníci, žáci Základní školy P. Holého v Lounech, připravili klientům domovů skvělé přivítání potleskem, za nějž poděkovala Andrea Rábová, ředitelka domova pro osoby se zdravotním postižením Kamarád Lorm, který akci tradičně uspořádal. „Každý potlesk je pro naše klienty odměnou,“ řekla na zahájení a předala slovo moderátorovi Karlu Fialovi. Postupně se v Lounech představilo se scénkami, tancem či pohádkou sedm domovů. Žatečtí Lormáci se předvedli s pohádkou O princezně se zlatou hvězdou na čele. Hlášku „Světlano, ty svítíš jako maják“, si budou návštěvníci přehlídky asi dlouho pamatovat. Klienti z chráněného bydlení Lormu poté ještě sehráli scénku Taková normální rodinka. Tuchořičtí z Domova bez zámku si zazpívali a zatančili v rytmu muzikálu Starci na chmelu a Louny zastupoval Taneční klub Boubelky s vystoupením Ach ti muži (na snímku).  

Fotogalerii z vystoupení najdete zde.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video