Každý potlesk je pro ně odměnou

Jarka Cibulková 2019-11-12 12:20:12

Louny (caj) Lounské Vrchlického divadlo hostilo minulý čtvrtek již posedmnácté festival malých divadelních forem Náš svět. 

Jeho ranní návštěvníci, žáci Základní školy P. Holého v Lounech, připravili klientům domovů skvělé přivítání potleskem, za nějž poděkovala Andrea Rábová, ředitelka domova pro osoby se zdravotním postižením Kamarád Lorm, který akci tradičně uspořádal. „Každý potlesk je pro naše klienty odměnou,“ řekla na zahájení a předala slovo moderátorovi Karlu Fialovi. Postupně se v Lounech představilo se scénkami, tancem či pohádkou sedm domovů. Žatečtí Lormáci se předvedli s pohádkou O princezně se zlatou hvězdou na čele. Hlášku „Světlano, ty svítíš jako maják“, si budou návštěvníci přehlídky asi dlouho pamatovat. Klienti z chráněného bydlení Lormu poté ještě sehráli scénku Taková normální rodinka. Tuchořičtí z Domova bez zámku si zazpívali a zatančili v rytmu muzikálu Starci na chmelu a Louny zastupoval Taneční klub Boubelky s vystoupením Ach ti muži (na snímku).  

Fotogalerii z vystoupení najdete zde.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video