Každý potlesk je pro ně odměnou

Jarka Cibulková 2019-11-12 12:20:12

Louny (caj) Lounské Vrchlického divadlo hostilo minulý čtvrtek již posedmnácté festival malých divadelních forem Náš svět. 

Jeho ranní návštěvníci, žáci Základní školy P. Holého v Lounech, připravili klientům domovů skvělé přivítání potleskem, za nějž poděkovala Andrea Rábová, ředitelka domova pro osoby se zdravotním postižením Kamarád Lorm, který akci tradičně uspořádal. „Každý potlesk je pro naše klienty odměnou,“ řekla na zahájení a předala slovo moderátorovi Karlu Fialovi. Postupně se v Lounech představilo se scénkami, tancem či pohádkou sedm domovů. Žatečtí Lormáci se předvedli s pohádkou O princezně se zlatou hvězdou na čele. Hlášku „Světlano, ty svítíš jako maják“, si budou návštěvníci přehlídky asi dlouho pamatovat. Klienti z chráněného bydlení Lormu poté ještě sehráli scénku Taková normální rodinka. Tuchořičtí z Domova bez zámku si zazpívali a zatančili v rytmu muzikálu Starci na chmelu a Louny zastupoval Taneční klub Boubelky s vystoupením Ach ti muži (na snímku).  

Fotogalerii z vystoupení najdete zde.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video