Cirkus v lounské knihovně

2019-11-25 08:28:00

Louny (hrb) V úterý 5. listopadu odpoledne se dětské oddělení Městské knihovny Louny proměnilo v cirkusové šapitó. Jedenáct malých klaunů zde hopsalo, tančilo, zpívalo a recitovalo. A co se vlastně přihodilo? Probíhala zde vernisáž výstavy „Jak to chodí v cirkusu.“ Lounská knihovna dvakrát v roce vyhlašuje výtvarný projekt pro děti všech věkových kategorií. Také nyní se jich zapojily desítky z mateřských i základních škol. Především klauni a akrobati, ale také lvi, sloni a další představitelé cirkusové zábavy budou zdobit dětské oddělení knihovny až do března příštího roku. Poděkování za slavnostní zahájení výstavy patří učitelkám a dětem z Mateřské školy Fügnerova v Lounech. Pokud máte čas a chuť, neváhejte a přijďte se podívat a na chvíli se přenést do cirkusového prostředí.

Pokud rádi výtvarně tvoříte, můžete se zapojit do dalšího projektu knihovny na téma „Z pohádky do pohádky.“

Výtvarné práce do maximální velikosti A2 na téma „pohádek a pohádkových postav“ můžete odevzdávat v roce 2020 do 6. března. Výsledkem projektu bude další výstava. 

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video