Svatomartinské tradice si připomněly děti z Tuchořic již potřetí

Hedvika Mašková 2019-11-22 14:00:00

Již potřetí v řadě připomněly děti ze Základní a mateřské školy v Tuchořicích. Oslava svatého Martina proběhla symbolicky v pátek 8. listopadu, kdy Martin ve svých 80 letech na jedné ze svých misijních cest zemřel. To i spoustu dalšího se žáci o svatém Martinovi dozvěděli v rámci interaktivní výuky.

,,Na základní škole proběhla také tandemová výuka, při které spolupracovali všichni žáci napříč ročníky. Následoval pobyt venku, děti a žáci spolupracovali ve skupinkách při plnění úkolů. Akci podpořily také paní kuchařky, které si pro děti a žáky připravily perníčky,“ popsala den učitelka Barbora Josefína Duchoňová.

Žáci základní a mateřské školy v naučné stezce, která byla zakončena hledáním pokladu, prověřili, co se během výuky dozvěděli.

,,Celou akci hodnotíme velice kladně. Jsme spokojeni, že se projektový den líbil dětem i žákům a celý den se vydařil,“ doplnila na závěr Barbora Josefína Duchoňová.

Projektový den byl financován z programu Ústeckého kraje ve spolupráci s MAS Vladař – Podpora komunitního života na venkově „Otevřená škola všem“. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video