Svatomartinské tradice si připomněly děti z Tuchořic již potřetí

Hedvika Mašková 2019-11-22 14:00:00

Již potřetí v řadě připomněly děti ze Základní a mateřské školy v Tuchořicích. Oslava svatého Martina proběhla symbolicky v pátek 8. listopadu, kdy Martin ve svých 80 letech na jedné ze svých misijních cest zemřel. To i spoustu dalšího se žáci o svatém Martinovi dozvěděli v rámci interaktivní výuky.

,,Na základní škole proběhla také tandemová výuka, při které spolupracovali všichni žáci napříč ročníky. Následoval pobyt venku, děti a žáci spolupracovali ve skupinkách při plnění úkolů. Akci podpořily také paní kuchařky, které si pro děti a žáky připravily perníčky,“ popsala den učitelka Barbora Josefína Duchoňová.

Žáci základní a mateřské školy v naučné stezce, která byla zakončena hledáním pokladu, prověřili, co se během výuky dozvěděli.

,,Celou akci hodnotíme velice kladně. Jsme spokojeni, že se projektový den líbil dětem i žákům a celý den se vydařil,“ doplnila na závěr Barbora Josefína Duchoňová.

Projektový den byl financován z programu Ústeckého kraje ve spolupráci s MAS Vladař – Podpora komunitního života na venkově „Otevřená škola všem“. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video