Rekonstrukce netěsné kanalizace v Hlubanech

Alla Želinská 2019-11-22 13:17:00

V Hlubanech, jež jsou místní částí města Podbořan, probíhá rekonstrukce netěsné kanalizace.

„V lokalitě u č.p. 122 provedeme sanaci netěsné kanalizace v délce 82 metrů. V uvedené lokalitě se nachází kanalizace z kameniny DN 300 mm, uvedená do provozu v roce 1988. Kamerová prohlídka prokázala netěsnost potrubí s nedoraženými spoji. Z tohoto důvodu rozhodla SVS o provedení rekonstrukce, aby se zabránilo kontaminaci spodních vod splašky,“ informuje Jiří Hladík, mluvčí Severočeské vodárenské společnosti.

Vlastní stavební práce začaly v minulých dnech. Podle smlouvy o dílo má být stavba dokončena nejpozději do 31. prosince. Aktuální harmonogram prací však počítá s kratší dobou realizace (cca 3 týdny).

Vodovod je v místě probíhající rekonstrukce tvořen potrubím z litiny DN 80 mm, je v dobrém technickém stavu, rekonstrukci nevyžaduje. „Předmětem stavby je rekonstrukce kanalizace v délce 82 metrů. Sanace stoky probíhá bezvýkopovou metodou, zatažením sanačního rukávce,“ doplnil Hladík. Investorem stavby je SVS. Je to jedna ze staveb z oblasti obnovy majetku pro okres Louny, kde SVS pro rok 2019 naplánovala 32 staveb k obnově majetku i strategických, o celkovém objemu investic přes 174 milionů korun.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video