Strom pro Louny je z Černčic

Jarka Cibulková 2019-11-26 11:57:38

Louny (caj) Krátkou cestu letos musel urazit vánoční strom, který ozdobí Mírové náměstí v centru Loun.

 Čtrnáctimetrový stříbrný smrk daroval ze své zahrady pan Cimrman z Černčic, rostl 44 let vedle nákupního střediska. Letos Louny nemusely vybírat z tipů na vánoční strom, ozval se pouze jediný dárce. „Smrk váží 2,1 tuny a museli jsme ho zkrátit o dva metry,“ poznamenal ještě ke krásnému smrku Václav Jelínek z Technické správy města Loun, která se postarala o jeho pokácení, převezení a instalaci. K ozdobení smrku dojde ve středu 27. listopadu, ozdoby si zatím hoví v krabicích v Městském informačním centru.

Slavnostní rozsvícení nazdobeného stříbrného smrku proběhne v neděli 1. prosince. Program je rozdělen do dvou bloků. Od 15 do 16 hodin postupně vystoupí Eva Maťátko se sborem a překvapením, děti z mateřské školy ČSA, ZŠ JAK a divadlo Mazec. Program od 16 do 17 hodin zahájí žáci Základní školy Prokopa Holého v Lounech, poté se představí dvojnásobná mistryně světa v aerobiku Adéla Citová, MŠ Fügnerova a divadlo Mazec. Starosta Loun Pavel Janda poté slavnostně rozsvítí v 17 hodin vánoční strom na náměstí. Třešničkou na dortu bude o první adventní neděli v 17.10 hodin koncert hudební skupiny Schovanky. 

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video