Strom pro Louny je z Černčic

Jarka Cibulková 2019-11-26 11:57:38

Louny (caj) Krátkou cestu letos musel urazit vánoční strom, který ozdobí Mírové náměstí v centru Loun.

 Čtrnáctimetrový stříbrný smrk daroval ze své zahrady pan Cimrman z Černčic, rostl 44 let vedle nákupního střediska. Letos Louny nemusely vybírat z tipů na vánoční strom, ozval se pouze jediný dárce. „Smrk váží 2,1 tuny a museli jsme ho zkrátit o dva metry,“ poznamenal ještě ke krásnému smrku Václav Jelínek z Technické správy města Loun, která se postarala o jeho pokácení, převezení a instalaci. K ozdobení smrku dojde ve středu 27. listopadu, ozdoby si zatím hoví v krabicích v Městském informačním centru.

Slavnostní rozsvícení nazdobeného stříbrného smrku proběhne v neděli 1. prosince. Program je rozdělen do dvou bloků. Od 15 do 16 hodin postupně vystoupí Eva Maťátko se sborem a překvapením, děti z mateřské školy ČSA, ZŠ JAK a divadlo Mazec. Program od 16 do 17 hodin zahájí žáci Základní školy Prokopa Holého v Lounech, poté se představí dvojnásobná mistryně světa v aerobiku Adéla Citová, MŠ Fügnerova a divadlo Mazec. Starosta Loun Pavel Janda poté slavnostně rozsvítí v 17 hodin vánoční strom na náměstí. Třešničkou na dortu bude o první adventní neděli v 17.10 hodin koncert hudební skupiny Schovanky. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video