Mistryni a vicemistryně světa přijal hejtman Ústeckého kraje

Lucie Steklá 2019-11-28 16:10:00

Louny, Praha (lus) Jako první Češka obhájila letos v říjnu v holandském Leidenu Adéla Citová z lounského juniorského fitness klubu a pod vedením trenérky Jitky Hofmannové světový titul ve sportovním aerobiku. Talentovaná sportovkyně si ke zlatu připsala ještě druhé místo v závodě dvojic.

Její partnerkou byla Karolína Jánská. Obě sportovkyně Juniorského fitness klubu Louny si společně s jejich trenérkou Jitkou Hofmannovou pozval hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, aby jim poblahopřál k tak výbornému výsledku. „Už jen dostat se do nejužšího finále je úspěch. Ale obhájit prvenství? To je vážně paráda,“ konstatovala Citová s tím, že pro příští rok má cíl pro světový šampionát ve Francii jasný – zkusit potřetí v řadě v kategorii jednotlivkyň zvítězit. Sama dobře ví, že to bude hodně těžké. Letošní sezona skončila pro lounský klub velmi úspěšně, ale již v dubnu příštího roku se uskuteční v Lounech nominační závody mimo jiné na evropský šampionát, který se uskuteční v Ostravě.

Adéla Citová v nizozemském Leidenu, kde vloni triumfovala poprvé, zopakovala prvenství a zvítězila před Australankou Steph Keilyovou. Vítězstvím navázala na červnový triumf na mistrovství Evropy a titul mi-stryně České republiky z předminulého víkendu. „Je to opravdu něco neskutečného a jsem hrozně ráda a jsem na sebe pyšná, co jsem dokázala,“ řekla po vyhlášení pro Českou televizi Citová. Jestliže po republikovém šampionátu lounská aerobička, byť jen okrajově, zvažovala, že by si dala roční pauzu, po šampionátu světovém již pomýšlí na to, že by za rok mohla zaútočit na třetí světový titul. „Doufám, že kromě Steph Keily neskončí žádná jiná holka, aby se nám to tady nezužovalo, aby bylo pořád, o co bojovat. A určitě se to dá a já se o to pokusím,“ dodala lounská aerobička. Citová ještě přidala s Karolínou Jánskou stříbro v závodě dvojic, porazily je pouze Australanky Allira Bullová a Siennah Pironaová.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video