Mistryni a vicemistryně světa přijal hejtman Ústeckého kraje

Lucie Steklá 2019-11-28 16:10:00

Louny, Praha (lus) Jako první Češka obhájila letos v říjnu v holandském Leidenu Adéla Citová z lounského juniorského fitness klubu a pod vedením trenérky Jitky Hofmannové světový titul ve sportovním aerobiku. Talentovaná sportovkyně si ke zlatu připsala ještě druhé místo v závodě dvojic.

Její partnerkou byla Karolína Jánská. Obě sportovkyně Juniorského fitness klubu Louny si společně s jejich trenérkou Jitkou Hofmannovou pozval hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, aby jim poblahopřál k tak výbornému výsledku. „Už jen dostat se do nejužšího finále je úspěch. Ale obhájit prvenství? To je vážně paráda,“ konstatovala Citová s tím, že pro příští rok má cíl pro světový šampionát ve Francii jasný – zkusit potřetí v řadě v kategorii jednotlivkyň zvítězit. Sama dobře ví, že to bude hodně těžké. Letošní sezona skončila pro lounský klub velmi úspěšně, ale již v dubnu příštího roku se uskuteční v Lounech nominační závody mimo jiné na evropský šampionát, který se uskuteční v Ostravě.

Adéla Citová v nizozemském Leidenu, kde vloni triumfovala poprvé, zopakovala prvenství a zvítězila před Australankou Steph Keilyovou. Vítězstvím navázala na červnový triumf na mistrovství Evropy a titul mi-stryně České republiky z předminulého víkendu. „Je to opravdu něco neskutečného a jsem hrozně ráda a jsem na sebe pyšná, co jsem dokázala,“ řekla po vyhlášení pro Českou televizi Citová. Jestliže po republikovém šampionátu lounská aerobička, byť jen okrajově, zvažovala, že by si dala roční pauzu, po šampionátu světovém již pomýšlí na to, že by za rok mohla zaútočit na třetí světový titul. „Doufám, že kromě Steph Keily neskončí žádná jiná holka, aby se nám to tady nezužovalo, aby bylo pořád, o co bojovat. A určitě se to dá a já se o to pokusím,“ dodala lounská aerobička. Citová ještě přidala s Karolínou Jánskou stříbro v závodě dvojic, porazily je pouze Australanky Allira Bullová a Siennah Pironaová.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Proslov starosty - rozsvícení stromu

Přehrát video