Šikovní tvořílci ze Staňkovic

Hedvika Mašková 2019-12-03 14:00:00

Pro všechny děti, které rády kreslí, stříhají, barví, lepí a vytváří, založila kulturní referentka obce Staňkovice Šárka Holánová kroužek ,,TVOŘÍLCI“. Poprvé se ve společenské místnost na obecním úřadě sešli malí šikulové první listopadovou středu.

Z prázdných zavařovacích sklenic vytvářely děti lucerničky. Vystřihovaly podzimní šablony a sklenice poté zdobily umělým sněhem nebo temperovými barvami. Na závěr je dle vlastního uvážení omotali mašlí nebo tavnou pistolí dozdobily dalšími dekoracemi. 

,,Vytvořila jsem dvě lucerničky. Jedna je tmavě modrá a jedna sněhová. Dám je jako dárek tetě a babičce,“ pochlubila se se svými výtvory žákyně třetí třídy Základní školy Staňkovice Štěpánka Teinzerová a přislíbila, že příště přijde určitě zas.

Kroužek ,,TVOŘÍLCI“ bude probíhat každou první středu v měsíci. Příští tvoření, které se ponese již v předvánočním duchu, proběhne již zítra 4. prosince. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Proslov starosty - rozsvícení stromu

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

vystoupení ZUŠky

Přehrát video