Tvořílci se pustili do ,,sněhuláka na lyžích"

Hedvika Mašková 2019-12-22 12:00:00

Společenská místnost Obecního úřadu ve Staňkovicích se již podruhé v řadě zaplnila malými šikuly. Prosincový kroužek ,,Tvořílků“ se nesl samozřejmě ve vánočním duchu. Děti vyráběly legrační postavu sněhuláka na lyžích.

,,Donesly si bílou ponožku, rýži a nit. Nejprve ponožku naplnily rýží a nahoře uvázaly, aby se rýže nevysypala. Poté nit uvázaly na dalších dvou místech a vytvořily se další dvě koule. Pomocí fixy nabarvily děti dvě dřívka a přelepily tavnou pistolí na kousek kartonu. Na lyže pak připevnily sněhuláka, kterého přilepily na karton polepený vatou, jež připomíná sníh. Tavnou pistolí jsme sněhuláků přidělali oči a nos z koření hřebíčku. Dětem jsem předem vyrobila ruličky od toaletního papíru a čepici z vlny. Dle své libosti si malí šikulové výsledného sněhuláka nazdobili barevnými kamínky a korálky,“ popsala průběh minulého setkání kulturní referentka obce Staňkovice Šárka Holánová.

Kroužek ,,TVOŘÍLCI“ bude probíhat každou první středu v měsíci. Příští proběhne již v novém roce 8. ledna.


Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video