Výtvarná soutěž k třiceti letům svobody

Lucie Steklá 2019-12-03 14:01:00

Louny (lus) Vrchlického divadlo ve spolupráci s Městem Louny a pod záštitou starosty Pavla Jandy vyhlásilo u příležitosti třicetiletého výročí listopadových událostí roku 1989 veřejnou výtvarnou soutěž 30 let svobody. 

Nad očekávání se do soutěže zapojila většina lounských základních škol a škol z obcí Lounska. Porota na slavnostním večeru v neděli 17. listopadu ocenila práce nejpůsobivější. Mezi oceněnými byli: Mikuláš Beck (Gymnázium V. Hlavatého), Antonín Bielecki, Kateřina Bartošová a Matěj Beneš (všichni Základní umělecká škola), Jana Skolilová a Nikol Holienková (obě ZŠ J. A. Komenského), Matěj Suk (ZŠ Přemyslovců), Kateřina Gregorová (ZŠ Školní) a kolektivy žáků 8. A a 9. třídy ZŠ Černčice. Oceněn byl také autor obrázku, který byl použit na pozvánce na nedělní slavnostní večer Jan Zeisek (ZUŠ Louny). Výstavu výtvarných prací žáků základních škol a víceletého gymnázia můžete zhlédnout do pátku 29. listopadu ve vstupním prostoru Vrchlického divadla denně od 14 do 17 hodin a v době představení přístupných veřejnosti. Pokud se chcete nabít optimismem a neomšelým estetickým cítěním dorůstající generace, neváhejte přijít.                      

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video