Futsalisté Betisu Kadaň pomohou dětem z dětského domova

Dominik Urma 2019-12-11 09:10:00

KADAŇ - Dobročinnou sbírku hraček a plyšáků pro Dětský domov v Mašťově se rozhodli před posledním domácím utkáním před Vánoci, v pátek 13. prosince, uspořádat futsalisté Betisu Kadaň. Pomoci můžete i vy!

,,Pro nejmenší děti, které nemají to štěstí prožít vánoční svátky se svými rodiči a u svých rodinných příslušníků, bychom rádi zajistili, ve spolupráci s Vámi, předání hraček. Nechali jsme se inspirovat nedávnou akcí na hokejovém zápase v Kanadě a chtěli jsme Vás požádat o součinnost. Při zápase nebo ihned po jeho skončení, vhazujte plyšáky na hrací plochu, ty si pak určitě najdou nového majitele v dětském domově. Kdo má možnost přinést i jakoukoliv jinou hračku pro děti, může tak učinit a předat v pátek 13.12.2019 v kadaňské sportovní hale. Hračky a plyšáci budou v následujícím týdnu odvezeny dětem do Mašťova. Po skončení akce umístíme několik fotek přímo ze sportovní haly a následného předání dětem na facebookovém profilu FC Betis Kadaň. Budeme rádi za jakoukoliv Vaší pomoc a věříme, že se plyšáků a hraček během pátečního zápasu přinese co nejvíce" uvedli zástupci klubu na klubovém facebooku.

Napsal(a): Dominik Urma

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video