Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-12-17 10:44:00

Týdeník Žatecké noviny č. 50 ve středu 18. prosince ve vašich schránkách a na stáncích!

V posledním vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o opětovném odložení hlasování zastupitelstva o KOUPI LIDOVÉHO DOMU, rekonstrukci dvou komunikací v BEZDĚKOVĚ, potápěčské přednášce nejen O ŽRALOCÍCH, spolupráci žateckého GYMNÁZIA s univerzitou, HMYZÍCH DOMEČCÍCH, které budou pomocníkem a ozdobou zahrad městských organizací, vánočním dárku pro děti z měcholupské mateřinky od ODSOUZENÝCH ŽEN z Drahonic, tradičním VÁNOČNÍM JARMARKU, prosincovém setkání malých TVOŘÍLKŮ ze Staňkovic, zázračném defibrilátoru pro DOBROVOLNÉ HASIČE a také o ANKETĚ ,,OSOBNOST ŽATCE 1990-2020“, která v našem týdeníku odstartuje od nového roku. Pro naše čtenáře máme v posledním vydání i dárek, a to v podobě TV MAGAZÍNU ZDARMA s programem na celé svátky.

Sportovní strana nabídne vydařený šampionát twirlerky ANNY TRNKOVÉ, premiérový MEMORIÁL JAROSLAVA NEUBAUERA, dramatické DERBY NA KUŽELNĚ, výsledky posledních dvou zápasů letošního roku STOLNÍCH TENISTŮ, vydařený večer v duchu VÁNOC a BOWLINGU a ohlédnutí za fotbalovým podzimem OKRESNÍ 3. TŘÍDY. Dozvíte se také, kam lze ještě před svátky VYRAZIT ZA SPORTEM.  Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE v našem městě.  

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video