Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-12-20 09:28:00

Vánoční akademie, koncerty, Loutkový Betlém, vánoční trhy, Sluncovrat, Barbaruna, Hlasoplet, DaD kvintet, bruslení, africká předvánoční tržnice, předvánoční bohoslužba - to vše o 4. adventním víkendu.

ŽATECKO

PÁTEK 20. PROSINCE

Městské divadlo Žatec: Vánoční akademie studentů Obchodní akademie v Žatci. Od 9 hod.

Vánoční koncert s Josefem Vágnerem - Pěvecký sbor Camerata ze ZUŠ Žatec společně s panem Josefem Vágnerem vystoupí na vánočním koncertě. Vstupné 190 Kč. V 18 hod.

Městská knihovna Žatec: Předvánoční knižní výprodej - Výprodej knih již vyřazených z fondu knihovny za zlomek ceny. Vždy během provozu od 9 hodin.

Jitřenka Žatec: Loutkový Betlém - v divadle Jitřenka zahrajeme krátký příběh o narození Ježíška. Přijďte se s dětmi naladit do předvánoční pohody. Zaznějí koledy, zavoní svařák a bude i něco dobrého k zakousnutí. Od 17 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Druhý dech. Od 21 hod.

SOBOTA 21. PROSINCE

Digitální kino Žatec: Pat a Mat: Kutilské trampoty. V 15 hod.

Jumanji: Další level 3D. V 17:30 hod.

Stará papírna Žatec: Vánoční setkání nejen s Baltíkem - Vánoční setkání dětí, rodičů a přátel kroužků programování a robotiky v Žatci. Děti zde předvedou programy na téma zima a vánoce, které vytvořily na kroužcích. Od 13 hod.

Nám. Svobody – Ramon Café Žatec: Příběh Slunovratu - Hudebně poetické vystoupení skupiny Barbaruna, zve spolek ŽOK. Vstup 100 Kč. V 19 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje DJ Majkl. Od 21 hod.

Disco Dino Žatec: Otevřeno každou sobotu od 22 hodin do cca 5 hodin.

NEDĚLE 22. PROSINCE

Digitální kino Žatec: Sněžná mela - Napínavé a veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska. V 15 hod.

Náměstí Svobody Žatec: Advent v Žatci – program na ledě, koledy na náměstí v režii ŽOK. Stánky s vánočním zbožím, občerstvením, nápoji. Od 15 hod.

LOUNSKO

PÁTEK 20. PROSINCE

Kino Svět Louny: Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing. Také v sobotu a neděli. V 17:30 hod.

Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing. Ve 20 hod.

Jumanji: Další level 2D. Také v sobotu a neděli. V 15 hod.

Černé Vánoce – Světová premiéra, horor. Také v sobotu. Ve 22:30 hod.

Retro City Club Louny: Hraje DJ Karel Beran. Od 21 hod.

SOBOTA 21. PROSINCE  

Mírové náměstí Louny: Farmářské trhy - Přijďte si nakoupit občerstvení, dárky na Vánoce. Od 8 do 12 hod.

Archeoskanzen Březno: Sluncovrat - Oslava zimního slunovratu a ukončení letošní sezony s ohněm pohanskými zvyky, bubny a kreativním programem pro děti s Kořínkem... Od 13 do 16 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13 do 14.30 hod.

Černochov 54, u Imbrů: Africká předvánoční tržnice - Těšit se můžete na africké košíky, batiky, sošky, klíčenky, interiérové dekorace z Zimbabwe, Ugandy, Rwandy, Ghany a Maroka. Drobné pohoštění a horké nápoje zajištěny. Zve Klub přátel Tengenenge a Marie Imbrová. Od 14 do 17 hod.

Retro City Club Louny: Hraje DJ Karel Fiala. Od 21 hod. 

NEDĚLE 22. PROSINCE

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13.30 do 15 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 20. PROSINCE 

Kino Podbořany: Nabarvené ptáče – drama. V 19:30 hod.

White Rose Podbořany: Páteční taneční párty - hraje DJ Mery (Marian Vápeník). Od 21 hod.

SOBOTA 21. PROSINCE  

Kostel Božího Spasitele Podbořany: Předvánoční bohoslužba - Zve Husův sbor Podbořany, kazatel br. Ivo Kraus, betlémské světlo zde lidem zazáří na Štědrý den od 14 do 16 hod. V 17 hod.

Kulturní dům Lubenec: Vánoční koncert Hlasopletu - Na koncert skupiny pop-acoustic z Plzně srdečně zve obec Lubenec. V 19 hod.

White Rose Podbořany: Sobotní taneční párty - hraje DJ Aisha. Od 21 hod.

NEDĚLE 22. PROSINCE

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Adventní koncert - Zazní tóny vokálního DaD kvintetu a capella z Karlových Varů. Ve 14 hod.

Obec Blatno: Vánoce pro zvířátka – zve Alternativa Blatno Malměřice. Sraz u Kačáku (rybník za Taušovými). Krmení pro zvířátka (obilí, mrkev, žaludy, kaštany, jablka) s sebou. Občerstvení zajištěno. Od 14.30 hod. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video