Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-12-20 09:28:00

Vánoční akademie, koncerty, Loutkový Betlém, vánoční trhy, Sluncovrat, Barbaruna, Hlasoplet, DaD kvintet, bruslení, africká předvánoční tržnice, předvánoční bohoslužba - to vše o 4. adventním víkendu.

ŽATECKO

PÁTEK 20. PROSINCE

Městské divadlo Žatec: Vánoční akademie studentů Obchodní akademie v Žatci. Od 9 hod.

Vánoční koncert s Josefem Vágnerem - Pěvecký sbor Camerata ze ZUŠ Žatec společně s panem Josefem Vágnerem vystoupí na vánočním koncertě. Vstupné 190 Kč. V 18 hod.

Městská knihovna Žatec: Předvánoční knižní výprodej - Výprodej knih již vyřazených z fondu knihovny za zlomek ceny. Vždy během provozu od 9 hodin.

Jitřenka Žatec: Loutkový Betlém - v divadle Jitřenka zahrajeme krátký příběh o narození Ježíška. Přijďte se s dětmi naladit do předvánoční pohody. Zaznějí koledy, zavoní svařák a bude i něco dobrého k zakousnutí. Od 17 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje Druhý dech. Od 21 hod.

SOBOTA 21. PROSINCE

Digitální kino Žatec: Pat a Mat: Kutilské trampoty. V 15 hod.

Jumanji: Další level 3D. V 17:30 hod.

Stará papírna Žatec: Vánoční setkání nejen s Baltíkem - Vánoční setkání dětí, rodičů a přátel kroužků programování a robotiky v Žatci. Děti zde předvedou programy na téma zima a vánoce, které vytvořily na kroužcích. Od 13 hod.

Nám. Svobody – Ramon Café Žatec: Příběh Slunovratu - Hudebně poetické vystoupení skupiny Barbaruna, zve spolek ŽOK. Vstup 100 Kč. V 19 hod.

Country club Tulipán Žatec: Hraje DJ Majkl. Od 21 hod.

Disco Dino Žatec: Otevřeno každou sobotu od 22 hodin do cca 5 hodin.

NEDĚLE 22. PROSINCE

Digitální kino Žatec: Sněžná mela - Napínavé a veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska. V 15 hod.

Náměstí Svobody Žatec: Advent v Žatci – program na ledě, koledy na náměstí v režii ŽOK. Stánky s vánočním zbožím, občerstvením, nápoji. Od 15 hod.

LOUNSKO

PÁTEK 20. PROSINCE

Kino Svět Louny: Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing. Také v sobotu a neděli. V 17:30 hod.

Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing. Ve 20 hod.

Jumanji: Další level 2D. Také v sobotu a neděli. V 15 hod.

Černé Vánoce – Světová premiéra, horor. Také v sobotu. Ve 22:30 hod.

Retro City Club Louny: Hraje DJ Karel Beran. Od 21 hod.

SOBOTA 21. PROSINCE  

Mírové náměstí Louny: Farmářské trhy - Přijďte si nakoupit občerstvení, dárky na Vánoce. Od 8 do 12 hod.

Archeoskanzen Březno: Sluncovrat - Oslava zimního slunovratu a ukončení letošní sezony s ohněm pohanskými zvyky, bubny a kreativním programem pro děti s Kořínkem... Od 13 do 16 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13 do 14.30 hod.

Černochov 54, u Imbrů: Africká předvánoční tržnice - Těšit se můžete na africké košíky, batiky, sošky, klíčenky, interiérové dekorace z Zimbabwe, Ugandy, Rwandy, Ghany a Maroka. Drobné pohoštění a horké nápoje zajištěny. Zve Klub přátel Tengenenge a Marie Imbrová. Od 14 do 17 hod.

Retro City Club Louny: Hraje DJ Karel Fiala. Od 21 hod. 

NEDĚLE 22. PROSINCE

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13.30 do 15 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 20. PROSINCE 

Kino Podbořany: Nabarvené ptáče – drama. V 19:30 hod.

White Rose Podbořany: Páteční taneční párty - hraje DJ Mery (Marian Vápeník). Od 21 hod.

SOBOTA 21. PROSINCE  

Kostel Božího Spasitele Podbořany: Předvánoční bohoslužba - Zve Husův sbor Podbořany, kazatel br. Ivo Kraus, betlémské světlo zde lidem zazáří na Štědrý den od 14 do 16 hod. V 17 hod.

Kulturní dům Lubenec: Vánoční koncert Hlasopletu - Na koncert skupiny pop-acoustic z Plzně srdečně zve obec Lubenec. V 19 hod.

White Rose Podbořany: Sobotní taneční párty - hraje DJ Aisha. Od 21 hod.

NEDĚLE 22. PROSINCE

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Adventní koncert - Zazní tóny vokálního DaD kvintetu a capella z Karlových Varů. Ve 14 hod.

Obec Blatno: Vánoce pro zvířátka – zve Alternativa Blatno Malměřice. Sraz u Kačáku (rybník za Taušovými). Krmení pro zvířátka (obilí, mrkev, žaludy, kaštany, jablka) s sebou. Občerstvení zajištěno. Od 14.30 hod. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video