Možnost získání práce i pro nezaměstnané ve věku 55 let a více

Redakce 2020-01-13 13:22:00

Louny (št) Je vám 55 let a více, jste v situaci, kdy hledáte marně práci? Pak je tu projekt AKTIVNÍ PO PĚTAPADESÁTI právě pro vás.

„Nabízíme přípravu pro začlenění na trhu práce a intenzivní pomoc při hledání nového zaměstnání,“ sdělila Mgr. Eva Kapicová ze Vzdělávacího centra Podkrušnohoří,z.s., které je realizátorem tohoto projektu. Ten je určen pro osoby ve věku 55 a více let vedené v evidenci Úřad práce jako uchazeči o zaměstnání déle než pět měsíců. Nabízí komplexní individuální podporu, jako je bezplatné vzdělávání, vyhledávání a zprostředkovávání zaměstnání, komunikaci a jednání se zaměstnavateli, možnost absolvovat některý z rekvalifikačních kurzů (např. Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, Obsluha osobního počítače, Strážný a další dle zájmu účastníků). 

Všechny aktivity projektu jsou pro zájemce zcela ZDARMA, navíc je možnost proplácet zájemcům cestovné z místa bydliště do Loun.

V rámci projektu jsou otevřena dvě Centra poradenství 55+a to v Lounech (ulice Osvoboditelů 420) a také v Žatci (ul. Masarykova 745), kde jsou účastníkům k dispozici počítače, které mohou zdarma využívat za účelem vyhledávání volných pracovních míst.

Zájemci o zařazení do VI. cyklu projektu AKTIVNÍ PO PĚTAPADESÁTI se mohou dostavit ve středu 15. ledna 2020 v 9 nebo v 10.30 hodin na Úřad práce v Lounech. Pro bližší informace volejte na tel. číslo: 604 816 013. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video