Možnost získání práce i pro nezaměstnané ve věku 55 let a více

Redakce 2020-01-13 13:22:00

Louny (št) Je vám 55 let a více, jste v situaci, kdy hledáte marně práci? Pak je tu projekt AKTIVNÍ PO PĚTAPADESÁTI právě pro vás.

„Nabízíme přípravu pro začlenění na trhu práce a intenzivní pomoc při hledání nového zaměstnání,“ sdělila Mgr. Eva Kapicová ze Vzdělávacího centra Podkrušnohoří,z.s., které je realizátorem tohoto projektu. Ten je určen pro osoby ve věku 55 a více let vedené v evidenci Úřad práce jako uchazeči o zaměstnání déle než pět měsíců. Nabízí komplexní individuální podporu, jako je bezplatné vzdělávání, vyhledávání a zprostředkovávání zaměstnání, komunikaci a jednání se zaměstnavateli, možnost absolvovat některý z rekvalifikačních kurzů (např. Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, Obsluha osobního počítače, Strážný a další dle zájmu účastníků). 

Všechny aktivity projektu jsou pro zájemce zcela ZDARMA, navíc je možnost proplácet zájemcům cestovné z místa bydliště do Loun.

V rámci projektu jsou otevřena dvě Centra poradenství 55+a to v Lounech (ulice Osvoboditelů 420) a také v Žatci (ul. Masarykova 745), kde jsou účastníkům k dispozici počítače, které mohou zdarma využívat za účelem vyhledávání volných pracovních míst.

Zájemci o zařazení do VI. cyklu projektu AKTIVNÍ PO PĚTAPADESÁTI se mohou dostavit ve středu 15. ledna 2020 v 9 nebo v 10.30 hodin na Úřad práce v Lounech. Pro bližší informace volejte na tel. číslo: 604 816 013. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video