Občané poměřili své znalosti o městě ve filmovém kvízu

Hedvika Mašková 2020-01-12 13:00:00

Poslední loňský večerní klub strávili návštěvníci poněkud netradičně. Spolek ,,A dál?“ pro všechny zájemce uspořádal kvíz na téma ,,Žatec na stříbrném plátně“. V nově otevřené Kavárně S Duší na náměstí Svobody provedly kvízem ve středu 18. prosince dvoučlenné až pětičlenné týmy Eva Pettrichová a Monika Merdová.

,,V kvízu bylo dvacet otázek - poznávačky míst, děje ale třeba i otázky na reklamu nebo hudební ukázky. Později jsme společně prošli i správné odpovědi, aby to bylo trochu naučné. Nejtěžší byla asi počítačová hra Dishonored 2, ke které se točila ukázka mezi Chelčického náměstím a 5. května. Taky moc lidí neuhádlo interiéry a exteriéry Dreherova pivovaru v ukázce Já, Mattoni,“ vysvětlila průběh kvízu, ale také, co dělalo týmům největší problém, Eva Pettrichová.

Ceny pro tři první týmy věnovalo Infocentrum Žatce a diplomy vytvořila Monika a Eva ze spolku ,,A dál?“. Kdo si je nakonec odnesl? Na třetím místě se umístil ,,Tým, který hledá název“, druhé místo bral tým Ostrov a na prvním místě se umístil ŽOK. Gratulujeme!

,, Asi budeme myšlenku ještě dál rozvíjet ve spolupráci s kulturní komisí, uvažujeme i o recyklaci tématu na samostatné vycházce, či cyklovyjížďce,“ doplnila na závěr Eva Pettrichová.

Foto: archiv ,,A dál?“


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video