U Lubence se bouralo, přistával vrtulník

Alla Želinská 2020-01-17 10:38:00

Na silnici číslo 6 vedoucí z Prahy na Karlovy Vary v obci Lubenec došlo ve čtvrtek 16. ledna k havárii nákladního automobilu. Vůz se kolem třetí hodiny ranní převrátil na bok, řidič zůstal po nehodě v kabině.

Na místo vyjely složky integrovaného záchranného systému. „Právě vyjíždíme na dopravní nehodu s vyproštěním - kamion na boku, R6 směr Praha. V místě zásahu dbejte zvýšené opatrností,“ hlásila jednotka SDH Lubenec.

V místě nehody přistával vrtulník záchranné služby. Řidič byl přepraven do nemocnice, při transportování byl při vědomi.

Kvůli nehodě byla vytvořena objízdná trasa silnice č. 6. Na tzv. Jesenické křižovatce se doprava odkláněla na obec Očihov, Podbořany, Vroutek, Drahonice, Lubenec a dále na Karlovy Vary.  Od Karlových Varů byla vozovka uzavřena v obci Lubenec a byla odkláněna na stejnou vozovku opačným směrem na Prahu. S komplikacemi museli řidiči počítat do jedenácté hodiny. 

(foto: SDH Lubenec)

Komentáře

Nabídky práce

ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚČETNÍ

Hledáme ÚČETNÍ na HPP. Firma dřevovýroby v Radonicích. Nástup možný dle dohody.
Tel.: 602 286 791


KUCHAŘ/KA

Kamarád - LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na občasnou výpomoc. Jedna se o zařízení s celoročním provozem. Vhodné pro důchodce. Spěchá.
Tel.: 725 530 819


ZÁKAZNICKÁ PODPORA VE FIRMĚ NA TVORBU WEBŮ

Společnost Galileo Corporation s.r.o., která se již 18 let, specializuje na tvorbu webů obcí, měst a příspěvkových organizací hledá nohého kolegu pro rozšíření zákaznické podpory v Chomutově. Požadujeme základní znalost HTML, CSS, schopnost analyzovat požadavky a najít optimální řešení. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 603 591 244
E-mail: job@igalileo.cz


ÚČETNÍ, LABORANTKA

LABORATOŘ POSTOLOPRTY s.r.o. hledá ÚČETNÍ s praxí na HPP. Dále LABORANTKU/TA a manuálně zručnou POMOCNOU PRACOVNICI do laboratoře, min. SŠ vzdělání.
Tel.: 775 225 064

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video