U Lubence se bouralo, přistával vrtulník

Alla Želinská 2020-01-17 10:38:00

Na silnici číslo 6 vedoucí z Prahy na Karlovy Vary v obci Lubenec došlo ve čtvrtek 16. ledna k havárii nákladního automobilu. Vůz se kolem třetí hodiny ranní převrátil na bok, řidič zůstal po nehodě v kabině.

Na místo vyjely složky integrovaného záchranného systému. „Právě vyjíždíme na dopravní nehodu s vyproštěním - kamion na boku, R6 směr Praha. V místě zásahu dbejte zvýšené opatrností,“ hlásila jednotka SDH Lubenec.

V místě nehody přistával vrtulník záchranné služby. Řidič byl přepraven do nemocnice, při transportování byl při vědomi.

Kvůli nehodě byla vytvořena objízdná trasa silnice č. 6. Na tzv. Jesenické křižovatce se doprava odkláněla na obec Očihov, Podbořany, Vroutek, Drahonice, Lubenec a dále na Karlovy Vary.  Od Karlových Varů byla vozovka uzavřena v obci Lubenec a byla odkláněna na stejnou vozovku opačným směrem na Prahu. S komplikacemi museli řidiči počítat do jedenácté hodiny. 

(foto: SDH Lubenec)

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video