Děti ze Staňkovic se pustily do zimního tučňáka

Hedvika Mašková 2020-01-28 10:30:00

Po vánočním odpočinku se společenská místnost Obecního úřadu ve Staňkovicích opět zaplnila malými šikuly. Na lednovém kroužku ,,Tvořílků“ děti tentokrát vyráběly zimního tučňáka z PET láhve.

,,PET láhev jsme naplnili kosmetickou vatou a nabarvili ji černou akrylovou barvou. Nechali jsme bílý pruh jako bříško tučňáka. Poté jsme z černého filcu vyrobili nohy, křídla a hlavičku. Barevný filc jsme naopak použili na čepičku a šálu. Nakonec jsme tučňákovi přilepili oči a nos,“ popsala tvůrčí činnost kulturní referentka Šárka Holánová a s úsměvem doplnila: ,,Ačkoli se mi tento výrobek nezdál z ,,PET láhev jsme naplnili kosmetickou vatou a nabarvili ji černou akrylovou barvou. Nechali jsme bílý pruh jako bříško tučňáka. Poté jsme z černého filcu vyrobili nohy, křídla a hlavičku. Barevný filc jsme naopak použili na čepičku a šálu. Nakonec jsme tučňákovi přilepili oči a nos,“ popsala tvůrčí činnost kulturní referentka Šárka Holánová a s úsměvem doplnila: ,,Ačkoli se mi tento výrobek nezdál z počátku těžkým, zjistilo se, že byl zatím tím nejnáročnějším.“

Kroužek ,,TVOŘÍLCI“ probíhá každou první středu v měsíci. Příští se bude konat 5. února.


Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video