Hasiči zamíří za obhajobou titulů

Lucie Steklá 2020-01-29 05:55:00

Lounsko (lus) Začátek hasičských soutěží v letošním roce, dětských, okresních či krajských, se pomalu blíží.

Připomeňme si tedy, kdo se v loňském roce stal vítězem Krušno-horské ligy, kde závodí v požárním útoku v několika kolech napříč krajem, se zajížďkou k sousedům v Německu. Dlouholetým účastníkem závodů KL je ženské družstvo z Touchovic. V minulých letech si nevedlo špatně a pravidelně se umísťovalo na čelních místech tabulky. Stále tomu chyběl onen mistrovský punc, až do poslední sezony. Slovy klasika ,,neuvěřitelné se stalo skutkem“ a ženský tým se může pyšnit názvem Vítěz Krušnohorské ligy v požárním útoku pro rok 2019. Po pěti letech tak touchovické ženy sebraly vítězný pohár soupeřkám z Chrášťan. Družstev žen závodilo celkem, alespoň v jednom kole, sedm. Okres Louny měl v této soutěži zastoupení také na stříbrné příčce, kterou obsadily ženy z Černčic. Alespoň jednoho závodu Krušnohorské ligy se v loňském roce zúčastnilo šest družstev mužů. Nejlépe se v 23. ročníku soutěže požárního útoku dařilo chlapům ze Slavětína, kteří obhájili vítězství z předchozího ročníku. Krušnohorskou ligu vyhráli Slavětínští za posledních šest let počtvrté. Čtvrtí v ročníku 2019 skončili muži z Touchovic, sedmí hasiči z Jimlína, třinácté Zeměchy, patnácté Černčice.

V letošním ročníku čeká na hasiče a hasičky jedenáct závodů ligy. Na Lounsku se uskuteční tři, v Jimlíně, Slavětíně a Černčicích.

Krušnohorská liga je seriál soutěží v požár-ním útoku mužů a žen. Založena byla v roce 1997 a stala se jednou z nejstarších lig v požárním útoku v České republice.

Vítězové Krušnohorské ligy z Touchovic a Slavětína. Poslední ročník soutěží požárního útoku ovládly týmy z Lounska. Mezi ženami si nejlépe vedlo družstvo z Touchovic, soutěž vyhrálo poprvé, mezi muži exceloval tým Slavětína, počtvrté za šest let. Foto: pořadatelé


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video