Úvod   /   Archív
Nevěsta: Magické datum - magicky šťastný život

Louny – Středa 12. 12. 2012 bylo nejen magickým datem pro celý svět, ale také pro jeden snoubenecký pár v Lounech. Před radnici přivezla vyšňořenou nevěstu Alici Mistríkovou bílá limuzína a zanedlouho již stála se svým nastávajícím Janem Jupou…

Pavel Macák 2012-12-18 00:15:00
Panna Maria už dohlíží na náves

Břežany – Socha Panny Marie Bohorodičky zase po dlouhých letech zdobí náves v Břežanech. Sochu spolu se sloupem a schůdky nechala odborně zrestaurovat Obec Nové Sedlo, pod jejíž obecní úřad Břežany spadají. Snímky z osazení sochy najdete zde.

Veronika Salášková 2012-12-18 00:10:00
Strážníci budou jezdit na elektroskútru

Louny – V kanceláři starosty Loun Radovana Šabaty byl v pátek dne 7. prosince předán společností REWE GROUP Penny Market s. r. o. dárkový šek v hodnotě deseti tisíc korun, který společnost věnovala městu Louny, respektive zdejší městské policii…

Pavel Macák 2012-12-17 00:23:00
V Žatci se příští rok bude hospodařit vyrovnaně

Žatec – Konec kalendářního roku s sebou přináší schvalování rozpočtu na rok následující. Proto bude jedním z bodů jednání na zasedání žateckých zastupitelů, které se koná tento čtvrtek od 17 hodin. Rozpočet Žatce na rok 2013 je navržený ve výši 284 milionů korun jako vyrovnaný. To znamená, že výdaje jsou ve stejné výši jako příjmy.

Veronika Salášková 2012-12-17 00:03:00
Chátrající statek je trnem v oku

Krásný Dvůr – Z rozvalin udělat výstavní skříň obce. Neboli získat areál někdejšího statku takřka ve středu Krásného dvora, zbourat ho a místo něj vybudovat novou ulici s rodinnými domky. To je jeden ze snů krásnodvorského starosty Františka Kuny.

Jan Vnouček 2012-12-17 00:00:00
S hudbou za Ježíškem

Podbořany – Hudebním adventním kalendářem provede posluchače komorní soubor Musica Dolce Vita. Renomované ženské trio vystoupí  v podbořanském kulturním domě dnes, tedy v neděli 16. prosince. Koncert začíná od 18:30 hodin.  Jeho program  je sestaven ze 24 skladeb (na každý předvánoční prosincový den jedné) a je průřezem hudby od nejstarších sbírek 14. a 15. stol.…

Jan Vnouček 2012-12-16 01:56:00
Externího právníka nakonec město nepotřebuje

Louny – O právním zastupování města Louny minulý týden jednala rada města. Schválila uzavření dodatku ke smlouvě o poskytování právní pomoci uzavřené s advokátem Karlem Davidem v roce 1996, ve kterém zakotveno, že tento advokát dokončí všechny rozpracované kauzy po 1. prosinci letošního roku. Těch je dvacet. Právní poradenství a řešení jednodušších právních úkonů bude v…

Pavel Macák 2012-12-16 00:20:00
Z radnice odchází dva vedoucí odborů

Žatec – Rada města pověřila Martinu Oppelovou výkonem funkce vedoucí nového sloučeného odboru rozvoje a majetku města. Ta již dříve zastupovala vedoucího odboru rozvoje města Jiřího Kotka. Oppelová bude v čele odboru stát pouze měsíc – od 1. do 31. ledna 2013, než nastoupí nový vedoucí spojeného odboru Pavel Mohaupt, jenž zvítězil ve výběrovém řízení. Toho se zúčastnilo…

Veronika Salášková 2012-12-16 00:06:00
Protekce pro chodce

Louny – Chodci na dvou křižovatkách v Lounech, které jsou řízeny semafory, budou mít zelenou vždy, když stisknou tlačítko „Chci přejít“. Vedení města se totiž rozhodlo, že nechá přeprogramovat funkci semaforů, aby chodci, když toto tlačítko stisknou, nemuseli čekat celý cyklus, než je zelená pustí na druhou stranu. Bude to pro ně hlavně rychlejší a jednodušší, protože…

Pavel Macák 2012-12-15 01:18:00
Sběrný dvůr až po Silvestru

Kryry – Nový sběrový dvůr v Kryrech úspěšně prošel kontrolou ze Státního fondu Životního prostředí. Ten spolu s Fondem soudržnosti poskytl na její výstavbu dotaci ve výši 90 % uznatelných nákladů. Z celkových skutečných výdajů ve výši 3, 2 miliónu Kč tedy nakonec uhradí zhruba 2, 9 miliónu Kč.

Otto Urma 2012-12-15 00:49:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video