Úvod   /   Archív
Lukrativní nálezy přilákaly rekordní počet zájemců

Žatec – Rekordní počet zájemců přilákal v sobotu 1. prosince prodej ztrát a nálezů na žatecký městský úřad. Navzdory zimě a brzké ranní hodině jich před úderem osmé postávalo a čekalo na otevření dveří do vestibulu radnice, kde se prodej…

Veronika Salášková 2012-12-08 00:19:00
Přibyli dva občánci

Petrohrad – Dva nové občánky přivítali minulou sobotu v Petrohradě. V zasedací místnosti obecního úřadu je do obce oficiálně přijal její místostarosta Miroslav Vrána. Při ceremoniálu vystoupily s krátkým programem děti ze zdejší mateřské a…

Redakce 2012-12-08 00:08:00
Pošta se přestěhuje do nového

Nepomyšl – Pobočka České pošty v Nepomyšli se od Nového roku přestěhuje do přízemí budovy bývalé školy. Ta je v současné době přestavována na Multifunkční centrum a jako první by v ní měla začít úřadovat právě pošta.

Jan Vnouček 2012-12-07 01:18:00
V Postoloprtech musí sáhnout do rezerv, aby srovnali schodek rozpočtu

Postoloprty – Konečnou verzi návrhu rozpočtu, který bude předložen ke schválení zastupitelstvu města Postoloprty, minulé úterý schválila rada města na svém jednání. Radní se rozhodli předložit zastupitelstvu návrh, kde předpokládané příjmy budou dosahovat 54,301 milionu korun a výdaje jsou stanoveny na 60,488 milionu korun. „Schodek ve výši 6 187 000 korun by měl být…

Pavel Macák 2012-12-07 00:24:00
Chrám chmele chce delší sezónu

Žatec – Chrám chmele a piva zůstal v letošním roce návštěvníkům otevřený o měsíc déle. Turistická sezóna zde oproti zvyklostem skončila až v neděli 25. listopadu. Až do tohoto data byla turistická sekce přístupná od 12 do 16 hodin. V zimním období bude uzavřená, neznamená to ale, že ji nebude možné navštívit.

Veronika Salášková 2012-12-07 00:20:00
Led Zeppelin přistanou v Žatci

Žatec – Nevšední hudební zážitek v podobě záznamu koncertu legendárních LED ZEPPELIN nabídne již tento pátek od 20 hodin žatecké digitální kino. Záznam vznikl během jedinečného a jediného koncertu z roku 2007, kdy vůbec poprvé od rozpadu kapely v roce 1980, Led Zeppelin zahráli v Londýně kompletní set, ve kterém nechyběly hity jako Stairway to Heaven, Black Dog a Rock'n…

Iveta Drlíková 2012-12-06 16:20:00
Sportoviště otevřou mistři světa

Žatec – Výstavba nového sportovního areálu v sousedství koupaliště je u konce. Tuto sobotu 8. prosince se slavnostně otevře. Nejprve dostanou příchozí možnost si od 13,30 hodin prohlédnout areál sportovišť. Vyrostl v něm minigolf a in-line dráha dlouhá 400 metrů, v jejímž oválu se nacházejí dvě víceúčelová hřiště a hřiště na hokejbal. 

Veronika Salášková 2012-12-06 00:55:00
Nejdražší popelnice budou v Kryrech, nejlevnější v Nepomyšli

Podbořansko – Rostoucí náklady na odpadové hospodářství nutí další a další obce zvyšovat poplatky za vývoz komunálního odpadu pro rok 2013. Naposledy k tomuto nepopulárnímu kroku přikročily zastupitelstva v Krásném Dvoře a Blšanech. Až po naší uzávěrce se o něm hlasovalo v Nepomyšli, Vroutku a Podbořanském Rohozci.  Již dříve se cena zvedala v Kryrech a pro rekreanty i v…

Jan Vnouček 2012-12-06 00:50:00
Za odměnu peníze

Černčice – Odměny zaměstnancům a občanům obce za pomoc při pořádání kulturních akcí a za celoroční práci pro obec nyní schválila rada obce Černčice. Za pomoc při organizaci kulturních akcí dostane odměnu Oldřich Kozák, Naděžda Zahradníková a Monika Štillerová. Za celoroční pracovní činnost budou oceněni Oldřich Kozák, paní Naděždě Zahradníková, Věra Podlašecká, Monice…

Pavel Macák 2012-12-06 00:03:00
Žatec hledá nového dopravce

Žatec – Vedení města plánuje k poslednímu dni letošního roku podat výpověď současnému provozovateli městské hromadné dopravy. Od nového dopravce, který vzejde z připravovaného výběrového řízení, si slibuje hlavně výhodnější cenu, lepší modernější autobusy a vylepšení tras.

Veronika Salášková 2012-12-05 01:50:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video