Úvod   /   Archív
Vyladěná sokolovna září novotou

Slavětín – Městys Slavětín zažil uplynulý pátek velkou událost. Konalo se zde slavnostní otevření nového kulturně společenského centra, který vznikl rekonstrukcí sokolovny. Před historickou budovou, která byla od roku 1921 místem sportovního i…

Pavel Macák 2012-12-11 17:26:00
Areál pokřtily mažoretky, pivo a zápas

Žatec – Nově vybudovaný areál sportovišť u žateckého koupaliště se v sobotu 8. prosince slavnostně otevřel. Navzdory zimě si tuto událost řada Žatečanů nenechala ujít. Na úvod nejprve napochodovaly Postoloprtské mažoretky, které se blýskly svojí…

Veronika Salášková 2012-12-11 17:15:00
Mikulášský jarmark se Švejkem

Nepomyšl – Co se stane, když se potká svatý Mikuláš, Švejk, farář a starosta? Ne to není začátek vtipu, ale recept na pořádný Mikulášský jarmark, který druhou adventní sobotu uspořádali v Nepomyšli. Pátý ročník své svatomikulášské pouti tentokrát…

Jan Vnouček 2012-12-11 17:05:00
Myslivci jsou zatím vzorní

Lounsko – Opět nastala doba, kdy se policisté z oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál rozjíždějí na honitby, aby zkontrolovali myslivce. Do současné doby provedli kontroly na 7 mysliveckých honech v lounském okrese, přičemž…

Redakce 2012-12-10 00:36:00
Posvítí si na Čeradice

Čeradice – Práce na poslední etapě modernizace veřejného osvětlení v obci Čeradice proběhly ve středu  28. listopadu. Týkaly se vybudování veřejného osvětlení na pozemku, který obec nevlastní. Protože se však na druhé straně nacházejí rodinné domy, bylo zde osvětlení třeba umístit. Situaci obec vyřešila prostřednictvím věcného břemene s pozemkovým fondem. 

Veronika Salášková 2012-12-10 00:28:00
Budou kvůli R6 občané neposlušní?!

Lubenec, Petrohrad – Snaha zástupců samosprávy o dostavbu rychlostní komunikace R6 a především obchvatů okolo hustou dopravou nejvíce trpících obcí zatím přináší jen hořkost a zklamání. Série otevřených dopisů, iniciovaná starostou Řevničova Jiřím Petráčkem a podepsaná dalšími osmi starosty, včetně lubeneckého Bohumila Peterky a petrohradské Jitky Dondové, vyvolala sice…

Jan Vnouček 2012-12-10 00:17:00
Pohotovost pro dospělé se omezí

Louny – Lékařská pohotovostní péče pro děti a mládež bude v příštím roce provozována v Lounech ve stejném rozsahu jako v letošním roce. Omezena bude naopak pohotovostní péče pro dospělé. Ta bude podle rozhodnutí rady města zajišťována jen v pátek od 17 do 20 hodin a o sobotách, nedělích a dnech pracovního klidu od 9 do 15 hodin. Vedení města současně zvažuje možností…

Pavel Macák 2012-12-09 00:34:00
Strážníci dostali novou fasádu

Žatec – Budova, v níž sídlí v Žatci městská policie, se může pochlubit opravenou fasádou. Její oprava probíhala od září do listopadu letošního roku a stála 700 tisíc korun. Část z této sumy, 200 tisíc korun, získalo město od ministerstva kultury z programu regenerace městských památkových rezervací a zón. Zbylou část uhradilo ze své kasy.

Veronika Salášková 2012-12-09 00:25:00
Střechu opraví osvědčená vroutecká firma se sídle v Praze

Lubenec – Havarijní opravu střechy na části bytového domu č.p.  206 shválili na svém posledním zasedání zastupitelé obce Lubenec. Pro tyto účely uvolnili z obecního rozpočtu částku 420 000 Kč. Minulý týden se již vyráběly dřevěné vazníky a vyřizovalo se stavební povolení. Radnice zakázku přisoudila vroutecké společnosti Bella Vega se sídlem v Praze.

Jan Vnouček 2012-12-09 00:15:00
Družba se konečně povedla

Postoloprty – Téměř po roce usilovného jednání mezi představiteli města Postoloprty a německého Wolkensteinu bude dnes, 5. prosince, slavnostně podepsána partnerská smlouva mezi těmito zhruba stejně velkými městy. 

Pavel Macák 2012-12-08 00:31:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video