Úvod   /   Vzpomínky

Vzpomínky

Boris Lajtner

Dne 6. ledna uplyne jednadvacet let, kdy nás navždy opustil pan Boris LAJTNER z Chomutova. S láskou vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ho měli rádi, děkují manželka a synové s rodinami.

Ludovít Miklovič

Dne 6. ledna tomu byly tři roky, co nás navždy opustil milovaný tatínek, pan Ludovít MIKLOVIČ z Března u Chomutova. S láskou a úctou stále vzpomínají děti s rodinami, ostatní příbuzní a známí.

František Žilka

Dotlouklo Tvoje srdíčko, utichl Tvůj hlas, ale vzpomínka na Tebe bude žít v nás. Tvůj hlas se ztratil, úsměv vítr vzal a nám jen vzpomínky, žal a bolest zanechal. - Dne 5. ledna uplynulo pět smutných let, co nás opustil milovaný syn a bratr, pan František ŽILKA. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomínají maminka a sourozenci.

Oldřich Marek

Dne 3. ledna jsme vzpomněli šestnáct smutných let, co od nás navždy odešel drahý dědeček a pradědeček, pan Oldřich MAREK z Chomutova. Kdo jste ho znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. Jménem pozůstalých vnuk Petr.

Miroslava Krupičková

Dne 15. ledna tomu bude rok, co nás bez slůvka rozloučení opustila má milovaná žena Miroslava KRUPIČKOVÁ. Vzpomeňte spolu s námi. Manžel Vladimír, děti s rodinami, sestra, vnoučata a pravnoučata.

Anna Rusková

Dne 12. ledna tomu bude první smutný rok, co nás navždy opustila drahá maminka, babička, prababička a praprababička, paní Anna RUSKOVÁ z Chomutova. Vzpomínají dcera Marta a syn Josef, vnoučata a pravnoučata.

Verona Hlaváčková

Dne 10. ledna jsme vzpomněli nedožitých pětaosmdesátých narozenin paní Verony HLAVÁČKOVÉ z Jirkova. S láskou a úctou stále vzpomínají syn Jiří s manželkou a vnučky Veronika a Jitka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte prosím společně s námi.

Zdeňka Kubeňáková

Když uhasne svíčka, nic to není, když uhasne život, tak se něco změní. Plamínek dohoří, světla už není, proč se tak stalo, proč už tu není. - Dne 9. ledna jsme vzpomněli třetího smutného výročí, kdy nás navždy opustila naše drahá a milovaná dcera, sestra, manželka a maminka, paní Zdeňka KUBEŇÁKOVÁ, rozená KOSTKOVÁ z Chomutova. S láskou a bolestí v srdci stále vzpomíná maminka a sestra Dagmar

Elsa Hálová

Dne 8. ledna jsme vzpomněli desátého smutného výročí, kdy nás navždy opustila milovaná maminka, paní Elsa HÁLOVÁ ze Strupčic. Kdo jste jí znali, vzpomeňte, prosím, společně s námi. S láskou a úctou vzpomíná syn Jaroslav s rodinou.

Jana Illiková

Těžko se s Tebou loučilo, těžké je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navěky budeme mít. - Dne 8. ledna vzpomeneme sedmého smutného výročí, kdy nás navždy opustila drahá manželka, maminka a babička, paní Jana ILLIKOVÁ z Chomutova. S láskou stále vzpmínají manžel, synové s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

ŘEDITEL/KA

Žatecká teplárenská vyhlašuje výběrové řízení na pozici ŘEDITEL/KA SPOLEČNOSTI. Podrobné podmínky a více informací najdete na webu www.ztas.cz nebo na uvedeném telefonu.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.