Úvod   /   Ve zkratce   /   Anonym udal obec

Anonym udal obec

Veronika Salášková 2012-03-21 00:53:00

Holedeč – Někdo neznámý podal na obec Holedeč udání na odbor životního prostředí Ústeckého kraje. Podle autora anonymu obec ve svých lesích těží dřevo špatně. V tomto týdnu proto přijedou pracovníci České inspekce životního prostředí, aby podnět na místě prověřili. „Vysvětlili mi, že musí prošetřit každý podnět, i když je anonymní,“ řekl starosta Pavel Adamec. „Naše obec má samozřejmě lesní hospodářský plán, podle kterého při těžbě postupujeme. Máme i svého lesního hospodáře,“ dodal Adamec. Těžbu dřeva v lese dělají pracovníci ručně. Obec Holedeč má přibližně 70 hektarů lesa.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video