Žatec – Začátkem března se na svém mimořádném zasedání sešli členové kulturní komise, aby rozdělili příspěvky na kulturní akce, o které si mohli jednotlivci i organizace žádat do konce února. Letos byla z rozpočtu města vyčleněna částka 230 tisíc korun, což je o dva tisíce méně než vloni, naopak zájemců přibylo. V roce 2011 se jich sešlo dvacet jedna, letos už dvacet pět.
Napsal(a): Iveta Drlíková
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video