Včera před sedmnáctou hodinou na silnici č. 15 u Libčevse směr Želkovice došlo k dopravní nehodě nákladního a osobního vozu při níž se zranily dvě osoby, které skončily v péči zdravotní záchranné služby. Hasiči z požární stanice Louny a jejich dobrovolní kolegové museli na místě zajistit obě vozidla proti vzniku požáru a provádět jímání a sběr uniklých provozních náplní. Silnice byla téměř celou noc uzavřena. Foto: redakce
Napsal(a): Redakce
Senioři připravovali 3. prosince společně se studenty z oboru kuchař/cukrář vánoční cukroví, paštiku, chléb a likéry. Došlo i na společnou přípravu cukroví s dětmi z Mateřské školy Hlubanská.
Přehrát videoIša Barák hraje každou neděli při mši v kostele na varhany a doprovází zpěv chrámového sboru, když písně sami nacvičí (s varhaníkem mívají jen generálky). Video je z poutní mši 29. 6. 2025.
Přehrát video