Poznámka Veroniky Saláškové: Chodí si volně

Veronika Salášková 2012-05-13 00:46:00

Volně po Žatci si chodí útočník, který na prvního máje na Kruhovém náměstí napadl bezdůvodně mladého otce. Vyšetřován je na svobodě, zatím mu nebylo sděleno ani obvinění, protože se čeká na lékařskou zprávu o zranění napadeného. Proč není jako potenciálně nebezpečný umístěn do vazby? 

Přes padesát lidí bylo na shromáždění, které obtěžoval ještě předtím, než zaútočil na opodál stojícího muže s kočárkem. To je snad dostatečné množství svědků, že čin opravdu spáchal. Nebo ne? Rozcházející se lidé si mezi sebou říkali, že ho stejně hned pustí. Není se potom co divit, že si většina lidí myslí, že spravedlnost je nejen slepá, ale v tomto státě až příliš často i nepřítomná.

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video