Uvolnění vládních opatření uvítal také galerista Mirek ,,Plazík“ Blažek. Ten má svoji výstavní síň v Peruci a autorkou letošní první výstavy je Blanka Beckerová z Loun. Krásné fotky přírody jsou zde pod názvem Cestování za sny – ze Středohoří pod Everest, a opravdu stojí za zhlédnutí. Galerie je přístupná od 10. května na zazvonění, o víkendech bude otevřeno od 10 do 17 hodin. Vše za dodržení právě platných hygienických nařízení. Výstava potrvá do 4. července.
Napsal(a): Ladislav Bába
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video