V tamějším MoTáČ klubu totiž minulou sobotu odstartovala letošní kulturní sezóna. Od 18 hodin dorazilo zahrát trio multiinstrumentalisty a skvělého textaře Petra Kadlčka. Pražské muzikanty pak vystřídala teplická skupina Hlahol, která je již v bezděkovském klubu jako doma. Večer poté završila žatecká kapela OGEE (na fotografii).
Napsal(a): Hedvika Mašková
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video