Úvod   /   Kultura   /   Podbořany oslaví léto

Podbořany oslaví léto

Jan Vnouček 2012-06-22 00:07:00

Podbořany – Opět po roce ovládnou náměstí T.G. Masaryka Podbořanské letní slavnosti. I letos čeká návštěvníky turnaj v plážovém volejbalu, vystoupení místních škol a tanečního klubu, dětské atrakce, občerstvení a mnoho dalších potěšení pro všechny smysly. Důležitou součástí je opět také hudební program, který i letos představí mnoho zajímavých a známých kapel.

V pátek večer vystoupí už takřka kultovní skupina Brutus a představí se tam i dvě rockové kapely z regionu Noir Absintheia a Modesty& Pride. V sobotu pak fanoušky dobré poprockové písně potěší koncert Support Lesbiens. Ústí nad Labem budou reprezentovat oblíbení UDG, kteří mají
doma už dva Anděly za cenu „nejlepší kapela roku“. Nenechte si ujít ani ostřílené rockery z kapely Žlutý Pes, které vede už přes 30 let Ondřej Hejma. Do Podbořan přijede v neposlední řadě také Láďa Křížek se svou kapelou Kreyson a v sobotu program uzavře další oblíbená místní kapela Vopruz Gengu jablečnýho knedlíku. Vstup je volný.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video
Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video