Blšany – Tak se jmenuje společensko-hudebně-kulinářská akce, kterou již léta pořádá Osadní výbor Blšany. Tak i letos se tuto sobotu za blšanským kinem sešli místní občané u do zlatova opékaného selátka, aby poklábosili se sousedy a ochutnali mastnou delikatesu. Mohli si to dovolit, protože večer jim pak od nahromaděného cholesterolu pomohla taneční zábava s country skupinou N.A.S.A.H.
Napsal(a): Jan Vnouček
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video