Halloweenský večer v Dobříčanech se vydařil na výbornou

Hedvika Mašková 2023-11-06 10:30:00

Nechat se unést magickou atmosférou Halloweenu a vydat se na strašidelnou stezku odvahy se předminulý čtvrtek večer rozhodli také v Dobříčanech u Liběšic. Zde si na dětském hřišti pro všechny příchozí připravili místní bohaté občerstvení, včetně opékání buřtů na ohni. Nechyběly ani sportovní/dovednostní aktivity pro děti, jako například střílení na terč nebo slalom s míčem.

,,Nakonec byla i stezka odvahy a moc se dětem líbila! Jsem ráda, že dospěláci, co se zúčastnili, se stezkou pomohli. Na konci stezky děti zazpívaly písničku a dostaly za odměnu sladkosti,” popsala průběh večera organizátorka Lenka Tišlerová z Dobříčan.  

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video