Výbuchy v centru vyděsily Lounské

Jarka Cibulková 2011-06-12 00:00:00

Louny  - První dubnový čtvrtek po jedné hodině odpolední zazněla centrem Loun série silných ran. Po ní následoval hustý černý dým. Vše se odehrávalo v České ulici ve dvou garážích, které sloužily jako sklad. Shořela střecha z tvrzeného plastu a částečně ohořely vnitřní stěny. Požár zničil i uskladněná dřevěná okna a dále způsobil částečné ohoření nových plastových oken. Zasahovali hasiči z Loun a Cítolib. Škoda byla předběžně stanovena na 150 tisíc Kč. Příčinou byla pravděpodobně manipulace s otevřeným ohněm.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video