Předposlední srpnovou sobotu proběhl na hasičské nádrži v Podbořanech druhý ročník dětských rybářských závodů „Zakončení rybářského léta“.
Sešlo se cca 20 rybářů a rybářek, což vzhledem k pěknému sobotnímu ránu nebylo příliš. Ryb se nachytalo dost, nejčastěji kapři, amuři, okouni a povedlo se také pár středně velkých úhořů. V kategorii mladších rybářů zvítězil Tomášek Zázvorka, v kategorii starších pak Artur Zoul. Cenu za největší rybu získal Jan Buri. "Vítězům a všem zúčastněným gratulujeme. Poděkování patří organizátorům (Jarda Kalaš, Jirka Mazánek), Městu Podbořany a všem dalším sponzorům," shrnul hlavní organizátor David Oktábec Narybolov.cz.
V nejbližší době milovníky rybolovu čekají závody pro dospělé na rybníku Molcar Vroutek. "Všechny registrované týmy budeme v následujících pár dnech kontaktovat emailem s podrobnými instrukcemi. Pokud by měl někdo zájem, uvolnilo se nám místo pro jeden tým, takže kdo si chce zachytat, zasoutěžit, má ještě možnost," hlásí pořadatelé. Více ZDE.
foto: L. Helásková
Napsal(a): Alla Želinská
Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus
Přehrát videoMěstské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.
Přehrát video