Soprán a varhany rozezní postoloprtský kostel

Alla Želinská 2025-09-04 09:10:00

Postoloprty – Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Postoloprtech se stane v pátek 12. září od 18:30 dějištěm nevšedního hudebního zážitku.

Večer plný umění a duchovní atmosféry přinese koncert sólistky Michaely Katrákové (soprán) za doprovodu Jiřího Knotte (varhany a klavír). Publikum se může těšit na výběr nejpůsobivějších skladeb z repertoáru světové i české klasiky – od Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany po Johanna Sebastiana Bacha, Georga Friedricha Händela, Wolfganga Amadea Mozarta, Zdeňka Fibicha, Waltera Gomeza.

Akce je součástí kulturního cyklu Porta Apostolorum a vznikla ve spolupráci s ČAJKA MUSIC. Vychází vstříc milovníkům výjimečné hudby i těm, kteří si cení spojení umění s historickými a duchovními hodnotami. Vstup na koncert je dobrovolný, všechny příznivce kultury srdečně zvou pořadatelé. 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video