Podbořany – Novým vedoucím odboru dopravy MěÚ Podbořany se stane Pavel Beneš. Na základě vyhodnocení výběrové komise a návrhu tajemníka o tom rozhodla městská rada. Dosavadní pracovník odboru ve vedoucí funkci nahradí Alexandra Vasilenka, který odchází do důchodu. Jmenován bude s platností od 1. června 2013.
Napsal(a): Jan Vnouček
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video