Žatec – Zpestřete si víkendové odpoledne i podvečer a přijměte pozvání na krátký happening „Zahoďte klíč 2“, který se uskuteční tuto sobotu 18. května od 17 hodin na lávce u koupaliště. Vystoupením ho zpestří dětský sbor Sedmikrásky. Kdo chce může si zavěsit se svým partnerem na most zámeček. Kdo se rozhodne až na místě – může si zámeček zakoupit a ozdobit až na lávce. Akci doprovodí ještě vystoupení skupiny „Yentac bigbeat band“ od 19 hodin na Chaloupce. Vstup je zdarma.
Napsal(a): Redakce
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video