Na Dočesnou přiletí MIG21

Veronika Salášková 2013-07-13 00:23:00

Žatec – Na seznam interpretů, kteří se představí na letošní Dočesné, postupně přibývají další jména. Na hlavním pódiu vystoupí v sobotu skupina Mig 21 a zpěvačka Dana Fusch. Příznivci country se v pátek na country scéně na autobusovém nádraží dočkají Františka Nedvěda.

Již dříve potvrdil svou účast zpěvák Dalibor Janda s kapelou a zpěvák Kamil Střihavka, který se představí s projektem Československá superskupina. Tu tvoří Miloš Meier (bicí), Vladimír „Guma“ Kulhánek (basová kytara), Michal Pavlíček (kytara), Roman Dragoun (klávesy) a Jan Hrubý (housle). Tyto hudebníky vybrali do superskupiny posluchači Radia Beat. Potvrzený je také koncert Václava Neckáře, který má v pátek 6. září oslavit přímo na velkém podiu na náměstí Svobody své narozeniny. Chybět nebude místní Žatečanka, která potěší příznivce dechové hudby. Dočesná se letos koná v pátek 6. a sobotu 7. září.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video