Michal David vyprodal letní kino

Veronika Salášková 2013-09-03 09:40:00

Žatec – Velký koncert zpěváka Michala Davida se konal v žateckém letním kině v sobotu 31. srpna. Jeho návštěvníci se tak na něm mohli zároveň rozloučit s prázdninami a létem. Vystoupení Michala Davida si nenechalo ujít přes dva tisíce lidí, takže letní kino praskalo ve švech. Zpěvák zahrál a zazpíval jak nové písně, tak i své staré hity. Koncert Michala Davida v Žatci uspořádala společnost SuperKoncerty.cz. Více snímků z akce zde.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video